MSN-smajliji?

2

MSN-smajliji?

offline
  • Pridružio: 03 Mar 2005
  • Poruke: 1163

Postoji li mogućnost da se sačuvaju smajliji sa msn-a pre obaranja sistema?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • SSpin 
  • Saradnik foruma
  • Pridružio: 09 Dec 2004
  • Poruke: 6488
  • Gde živiš: Nis -> ***Durlan City***

postoji, uzmes narazes na disk, ili ih okacis na rs recimo, ili ih stvais na (DSmile win na C:



offline
  • Pridružio: 03 Mar 2005
  • Poruke: 1163

SSpin ::postoji, uzmes narazes na disk, ili ih okacis na rs recimo, ili ih stvais na (DSmile win na C:

Само ми реци где се налазе у Program files ili? Laughing Laughing Laughing

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1435 korisnika na forumu :: 78 registrovanih, 9 sakrivenih i 1348 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aramis s, Baždaranac, Bloody, bokicacar, C-Gun, cavatina, Cirkon, Clouseau, crazydkure, crnirocko, darkkran, darkojovxp, DeerHunter, dejan1972, Djokislav, DziadekDzidek, Georgius, Glavonja049, goxin, Grebostrek, Hans Gajger, HogarStrashni, igorpet, Insan, Ivoo, jalos, Jelly4183, jodzula, konstruktor, Kotarle, Kozi-RS, krkalon, Kvaka22, Lance Guest, laurusri, Lošmi, Marko Marković, Marko1238, markolopin, MarkoW, MaschinenPistole, mdp92, Milan A. Nikolic, MILO-VAN, Moldovan, Naj-Turs, nekdo, nenad81, Nole, Nomica, Orc, Panter, pfc74, pisac12, Pv123, repac, rovac, Sale0501, Savantije, Singidunumac, Siti2, Smajser, sony771, Srki98, Srna, Str2022, SympathyForTheDevil, Szigetwar, TheDictator, theNedjeljko, tritonus, USSVoyager, VJ, xAlex2, Zanimljivo, ZetaMan, Zmaj Tolak, Zoran1959