Kamkorder do 25.000 din

Kamkorder do 25.000 din

offline
  • Pridružio: 22 Jun 2006
  • Poruke: 409

Meni je na umu Canon DV MD-110, šta mislite o tom modelu, i da li mi možda preporučujete neki drugi? Kamkorderi mi nisu jača strana, tako da je svaka pomoć dobro došla! Mr. Green



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1129 korisnika na forumu :: 81 registrovanih, 7 sakrivenih i 1041 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, A.R.Chafee.Jr., aca018, AirSremac, Alexandar-1973, Asparagus, blankspace, boromir, borya90, buducnost, C-Gun, Chainsaw, Cicumile, Ciri1994, Cirkon, Clouseau, Darko Jovanovic, darkojovxp, DeerHunter, dendrit86, desmeki, Desmond, dj.ape, dmitarche, Dovla 1980, dusan.l, Electron, Flanker-G, FOX, Hans Gajger, Jonbonjovi, Josef, Kalem, kapela, karevski, KizJ, Kolimator, Kontrausluga, Koplje, kunktator, Lucije Kvint, Marko Marković, Marko1238, Miki 24pbr, milenko crazy north, Mitogna, moldway, Nepopravljivi, Neutral, nikoladim, niksa517, Nomica, Oscar2, Panter, pceklic, pein, Petarvu, Pewac21, raptorsi, Remarqe, salenpz, samojednoimeznam, Sinisa76, Siti2, sslay, StalniPromatrač, starlights, Trpe Grozni, user24, username_25, Vaske8990, vathra, Velizar Laro, veljkovicdani, vladaa012, Vojkan Petrovic, Volkhov-M, Wepp, WerWolf14, xAlex2, zokizemun