Drajveri za MSI MS-7267

2

Drajveri za MSI MS-7267

offline
  • Anunnaki
  • Pridružio: 20 Apr 2012
  • Poruke: 1645

Nemaju drajveri uopste za windows 8 ili samo za moju konfiguraciju?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Milan
  • Pridružio: 17 Dec 2007
  • Poruke: 14828
  • Gde živiš: Niš

Za tvoju konfiguraciju. Ja recimo za moju imam sve drajvere i za Win 8.



offline
  • Pridružio: 09 Avg 2011
  • Poruke: 15879
  • Gde živiš: Beograd

Ako nisu izbaceni do sada, tesko da ce ikada biti izbaceni. Za moju plocu jos odavno imaju 8.1 drajveri...

offline
  • Anunnaki
  • Pridružio: 20 Apr 2012
  • Poruke: 1645

Uredu ali ja sam citao da je ovaj Windows 8 za svaki kompjuter.

offline
  • Pridružio: 09 Avg 2011
  • Poruke: 15879
  • Gde živiš: Beograd

Najbolje je da instaliras pa probas, izmedju Windows 7 i 8/8.1 i nije neka tolika razlika, a neki drajver mogu da se instaliraju iako ih nema na sajtu proizvodjaca ukoliko nema neke sustinse razlike.
Instaliraj i dostavis ovde Hwoinfo izvestaj i probacemo da nadjemo...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1268 korisnika na forumu :: 60 registrovanih, 5 sakrivenih i 1203 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 037, A3C, AleksSE, AMX72, Andy, Avalon015, bigvlada, blatruc82, Brankojle, Chainsaw, Crazzer, deLacy, Dixtrix, djonsule, Dovla 1980, dukajov, flavius89, Hans Gajger, hyla, InzenjerBL, Kajzer Soze, Kobrim, Linda, Manjane, mikoyan21, milenko crazy north, MILO-VAN, Milometer, Mićko, mnn2, moldway, Natuzzi, nelezele, nenad81, Niki2024, Novakomp, oblivion, Panter, Pilence, Pururin, Radoslava, Ripanjac, saputnik plavetnila, sasovsky, Sevetar, sistem22, Srky Boy, tehnika, TheDictator, tomigun, Tvrtko I, Vanderx, VanZan, vathra, Velizar, Velizar Laro, vzd1389, zeka013, ZetaMan, zziko