Paket drajvera

Paket drajvera

offline
  • C# and PHP Developer
  • Pridružio: 16 Feb 2011
  • Poruke: 1630
  • Gde živiš: Pancevo

Hocu reci jel postoji free ovakva stvar? npr za audio neki universal driver pack koji sadrzi u sebi brdo modela. Da nemoram da skidam svaki posebno. Ako je Realtek onda da ima all in one.
Takodje i za lan? Jel su pravili tako nesto



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • C# and PHP Developer
  • Pridružio: 16 Feb 2011
  • Poruke: 1630
  • Gde živiš: Pancevo

Hehe reci upravo sam to iguglao. reci mi samo kako to sada ide? INstaliraju se peko DManagera postavim search?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1179 korisnika na forumu :: 74 registrovanih, 9 sakrivenih i 1096 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: antiboljsevik74, Apok, aramis s, Belac91, BlackTower, blankspace, Bo96, Bodin86, Botovac, braca57, cavke, cojapop, dejan1972, dmitarche, dolinalima, Dovla, Georgius, Glavonja049, goxin, GveX, Ir, jalos, jeen yuhs, Jester, Kaplar2, Kobrim, Koplje, kunktator, mačković, mercedesamg, Milan A. Nikolic, milenko crazy north, Milometer, milutin134, miodrag, Mićko, Moldovan, mrkanidja, nekdo, nemkea71, nenooo, nobutado, ozzy, pein, Petarvu, PMsnow, PO1974, porticco, proka89, radoznao, Sevatar, shaja1, Shajlok, shone34, simazr, Siti2, stegonosa, stokssone, Tribal, Tvrtko I, ulogovan, user24, Vatreni Zmaj, Veless, Velizar, Velizar Laro, vjetar, Vozd0714, W123, YugoSlav, ZetaMan, Zmajac, Zoca, 787