Veliki Problem, nema drajvera za WinFast TV2000 XP global (XC2028)

2

Veliki Problem, nema drajvera za WinFast TV2000 XP global (XC2028)

offline
  • Pridružio: 07 Jul 2007
  • Poruke: 312
  • Gde živiš: Ruma

Koliko se sećam, dobio sam ovo:



A ja imam (negde sam nabavio) samo ovaj kabl, koji može da ide u taj priključak na TV kartici (valjda se zove s-video ili kako već:



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10944

Da, imaš li ga? Mislim, priključak?



offline
  • Pridružio: 07 Jul 2007
  • Poruke: 312
  • Gde živiš: Ruma

Vidim da dodajemo slike u porukama...
Ovo što si ti poslao nemam, ovo što sam ja poslao imam...

offline
  • Aco  Male
  • Moderator foruma
  • Aleksandar
  • Pridružio: 12 Maj 2006
  • Poruke: 16826
  • Gde živiš: /home/aco

Šta ti ti se nalazi i ovde do Audio header-a na slici crvenom bojom označeno..


offline
  • Pridružio: 07 Jul 2007
  • Poruke: 312
  • Gde živiš: Ruma

ima oznaku JSP, tri iglice, a audio kabl na tv kartici ima 4 rupice...
U uputstvu od matične ploče stoji da je to S/PDIF-Out Connector

offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd

Priključi kabli iz zelene utičnice na TV kartici u Line In utičnicu na zvučnoj kartici (plavu).
Ovde je objašnjen postupak za istu ili sličnu TV karticu, i hardverska i softverska setovanja: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Aco  Male
  • Moderator foruma
  • Aleksandar
  • Pridružio: 12 Maj 2006
  • Poruke: 16826
  • Gde živiš: /home/aco

Djokkinen ::ima oznaku JSP, tri iglice, a audio kabl na tv kartici ima 4 rupice...
U uputstvu od matične ploče stoji da je to S/PDIF-Out Connector


Aha predpostavio sam Smile samo male slike pa se ne vidi, da to ti ne odgovara.

offline
  • Pridružio: 07 Jul 2007
  • Poruke: 312
  • Gde živiš: Ruma

Nemam zeleni izlaz na TV kartici!
1. za koaksijalni kabl (od TV-a)
2. za FM antenu
3. okrugli sa 9 rupica (S-Video ili kako god)
4. senzor za daljinski

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10944

Napisano: 07 Mar 2016 22:11

Imaš li ti ovo ili nemaš?



Dopuna: 07 Mar 2016 22:12

Ako imaš, nabavi ovaj kabal:

offline
  • Pridružio: 07 Jul 2007
  • Poruke: 312
  • Gde živiš: Ruma

Napisano: 07 Mar 2016 22:16

Pa rekoh da imam taj izlaz na kartici, a kabl... pa nemam Embarassed
Probaću da ga nabavim sutra, to je sigurno jeftinije rešenje od kupovine nove kartice...
Istu takvu karticu kao na slici imam (osim žute nalepnice Very Happy )

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1116 korisnika na forumu :: 77 registrovanih, 8 sakrivenih i 1031 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: AK - 230, alke12, AMX72, Apok, Banovo Brdo, Bbbggg1979, Bickoooo, Boris.A, Borski1977, Bosnjo, bounty hunters, Brankojle, Bubimir, bukefal, Cicumile, Ciri1994, cyprus, darkojbn, DDragoje, debeli, DENIRO, Der Rote Baron, Dorcolac, dradex, Gogi_avio, gregorxix, Hitri, Iskander, ISOF, ivan979, jarovitt, K a s p e r, kalens021, knutveliki, LostInSpaceandTime, Marko Marković, mat, MB120mm, mercedesamg, Milanče222, minke, Mis uz pusku, Mićko, mladen.zovko, nenomir, nikoladim, Nikolajevic, OldKresoje, Permaldar, Pero, proka89, Ray1973, Redred, Remain, Robin, Rok A Bit, Sale0501, Shilok, skylab1111, Srki98, stalja, synergia, tomo2, Topaz9, Tvrtko I, v82, vidra boy, Vlad000, Vlada78, VNVK, Volkcho, vpetrovic, vukajlo71, wulfy, XBMC, ziggga, 79693