audio driver - ECS L7S7A2

2

audio driver - ECS L7S7A2

offline
  • Pridružio: 09 Maj 2012
  • Poruke: 33

Napisano: 21 Maj 2012 13:25

ID 215 566 446
A PAS 7118

Dopuna: 21 Maj 2012 13:26

EV PONOVO PAS 6082

Dopuna: 21 Maj 2012 13:28

JEL MOZE SVE SAM VAM TACNO REKAO BR

Dopuna: 21 Maj 2012 13:30

EV NOVI PASS 6082

Dopuna: 21 Maj 2012 13:32

JEL MOZE J

Dopuna: 21 Maj 2012 13:33

EV DRUGI PAS 9883



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd

Nešto neće da prihvati password...
Kad mi pošalješ ID i password, nemoj da gasiš teamviewer.



offline
  • Pridružio: 09 Maj 2012
  • Poruke: 33

Napisano: 21 Maj 2012 13:36

NOVI PASS 9883

Dopuna: 21 Maj 2012 13:37

OK AJD SADA

Dopuna: 21 Maj 2012 13:40

NEZ ZASTO NECE DA PRIHVATI PASS

offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd

Ne vredi ovako...
Pošalji mi novi pass na privatnu poruku.
Opisao sam ti gore kako se to radi.

offline
  • Pridružio: 09 Maj 2012
  • Poruke: 33

Napisano: 21 Maj 2012 13:42

EV DRUGI PASS 7412

Dopuna: 21 Maj 2012 13:44

EV NOVI PASS 7412

Dopuna: 21 Maj 2012 13:46

JEL MOZE SADA

Dopuna: 21 Maj 2012 13:48

OCUL DEISTALIRAT TEAMVIEVER PA PONOVI ISTALIRAT GA

offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd

Probaj, skini novu verziju odavde:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 09 Maj 2012
  • Poruke: 33

Napisano: 21 Maj 2012 13:53

EVV PASS 7412

Dopuna: 21 Maj 2012 13:57

EVV PAS NOVII DAJEM VAM JEL MOZE 7412

offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd

Ne vredi, nešto zeza.
Da batalimo TeamViewer.
Isprati uputstvo za HWInfo32 koje sam ti dao gore i pošalji log.

offline
  • Pridružio: 09 Maj 2012
  • Poruke: 33

Napisano: 21 Maj 2012 14:01

EV NOVIN PAS SAD BI TREBALO DA RADI 6333

Dopuna: 21 Maj 2012 14:02

A NEZ KAKO POSLAT LOG

offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd

Klikni na "Odgovori" ispod poslednje poruke u ovoj temi.
U novom prozoru, ispod polja za unos teksta poruke, imaš tekst "Prikači fajl". Klini na taj tekst i zatim na dugme "Browse", nađi taj fajl koji treba da pošalješ i klikni na dugme "Open".
Na kraju klikni na narandžasto dugme "Pošalji".

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 760 korisnika na forumu :: 13 registrovanih, 1 sakriven i 746 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: bobomicek, draganl, goxin, HawX, hyla, lcc, Lepi Jova, Regrut Boskica, Saša31LPB, shadower78, shiro, spalev, Vlado82