drajver za zvucnu

1

drajver za zvucnu

offline
  • lifan 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 30 Jan 2013
  • Poruke: 14

pozz drustvo, ne mogu nigdje da nadjem (tj. ne znam da nadjem) driver za zvucnu karticu, maticna ploca mi je:
Intel NH82801GB
L9365B40
SL8FX



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 09 Avg 2011
  • Poruke: 15879
  • Gde živiš: Beograd

1. Skinite program HWiNFO32 sa ove adrese, program je besplatan.

2. Instalirajte i pokrenite. Kada se program pokrene dobicete ovakav prozor:




Potrebno je kliknuti na RUN.

3. Kada se program startuje kliknuti na Report ikonicu u gornjem levom uglu:



4. Potom ce se pojaviti prozor izvestaja. U njemu je potrebno oznaciti da izvestaj bude u txt formatu i izabrati gde ce da se snimi klikom na dugme browse ( najbolje na desktop ), pa onda next:



5. Potom ce se pojaviti izbornik sta ce izvestaj da sadrzi, kliknuti na finish.



6. Na desktopu ce se pojaviti novi fajl.

7. Putem opcije Prikači Fajl pošaljite fajl na forum:



offline
  • lifan 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 30 Jan 2013
  • Poruke: 14

probano na ovaj nacin ali ne pali jbg. :/

offline
  • Pridružio: 09 Avg 2011
  • Poruke: 15879
  • Gde živiš: Beograd

Sta ne pali?

offline
  • lifan 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 30 Jan 2013
  • Poruke: 14

Napisano: 30 Jan 2013 22:48

ne pali download, svaki link odvede na viruse i gluposti tipa livid, save as i sl.

Dopuna: 30 Jan 2013 22:56

ne radi se o mom kompu u ovom slucaju nego je drugi komp u pitanju samo sam nasao koji je driver ali ga nmg. skinuti nikakoo

Dopuna: 30 Jan 2013 23:30

evo rijec je o ovom drajveru Intel 82801GB ICH7 High Definition Audio Controller

offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

@lifan
Ne poklusavaj nista samostalno da radis vec lepo isprati uputstvo koje ti je @TwinHeadedEagle napisao

offline
  • lifan 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 30 Jan 2013
  • Poruke: 14

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
evo ga izvjestaj uradjeno po ovom gore postupku

offline
  • Pridružio: 09 Avg 2011
  • Poruke: 15879
  • Gde živiš: Beograd

Chipset --> [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Audio --> [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

LAN --> [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • lifan 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 30 Jan 2013
  • Poruke: 14

sve instalirano osim zvucne evo sta izbaci error

offline
  • Aco  Male
  • Moderator foruma
  • Aleksandar
  • Pridružio: 12 Maj 2006
  • Poruke: 16826
  • Gde živiš: /home/aco

Ajd probaj ovu verziju [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 872 korisnika na forumu :: 69 registrovanih, 6 sakrivenih i 797 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, _Rade, A.R.Chafee.Jr., Aleksa 3215, Bo96, bojan_t, bojcistv, bokicacar, boromir, bpop, celt, Cicumile, cifra, Comyymoc, debeli, dejan1972, Denaya, Despot Đurađ, DezurniOperativni, Duk011, Electron, esko_hz, Gheljda, Glavni Oružni, Glavonja049, gregorxix, Hans Gajger, Jerry Drake, JimmyNapoli, JOntra, klepesina, Kobrim, kunktator, Litostroton, LostInSpaceandTime, Lucije Kvint, M74AB3, mercedesamg, metallac777, mexo, Mrav Obrad, nebojsag, OldKresoje, opt1, Oscar, Panter, Papadubi, porticco, proka89, Rok A Bit, rovac, royst33, sasovsky, Sava89, Semberija, septembar, Shadow soldier, stalja, tamno.nebo, TheDictator, Trpe Grozni, v82, vathra, Velički, vladom6, Volfero, wolverined4, wulfy, Zastava