kako instalirati web kameru bez cd_a

8

kako instalirati web kameru bez cd_a

offline
  • Aco  Male
  • Moderator foruma
  • Aleksandar
  • Pridružio: 12 Maj 2006
  • Poruke: 16826
  • Gde živiš: /home/aco

Skini drajver i instaliraj za nju..

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 02 Apr 2008
  • Poruke: 1

treba mi driver za web kameru Omega OUW12US.
Ima neko?

Hvala.



offline
  • Pridružio: 23 Jan 2015
  • Poruke: 2

Imam kameru CNR-WCAM53 CANYON.Kako mogu da je instaliram kameru a nemam cd koristim windovs 7?Pa vas molim da mi posaljete gde mogu skinuti drajvere i kako da je instaliram.Unapred hvala
.

offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd

Probaj sa ovim drajverima: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 23 Jan 2015
  • Poruke: 2

nema nista ja instalirao taj drajver ali kamera i dalje ne radi dali ti mozes da mi objasnis sta treba da radim.Ja nemam ikonicu na pocetnoj strani za kamericu

offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd

Da li se kamera pojavljuje u Device Manageru, pod Imaging Devices?



Ako je nema, pokušaj da je priključiš u drugi USB port.

offline
  • Pridružio: 15 Avg 2014
  • Poruke: 5

Kako instlirati LOGITECH KAMERU N 231


offline
  • Aco  Male
  • Moderator foruma
  • Aleksandar
  • Pridružio: 12 Maj 2006
  • Poruke: 16826
  • Gde živiš: /home/aco

To je Logitech V-UAS14 to bi trebala da je ova [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Koliko vidim nema drajver za WIN 10, samo stariji sistemi do Viste a izgleda da ne radi na svim 64-bitnim sistemima od viste pa na ovamo.

Kakva ti je situacija u device menageru jesi probao iz devive menager da odradiš update drajvera da ih potraži preko neta. Mada velika mogućnost da ne postoje drajveri i da neće raditi na novijim sistemima.

offline
  • o32 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 26 Apr 2016
  • Poruke: 1

imam problem sa skidanjem drajvera za kameru intex ti 309 wc ako mozete da mi posaljete link ovde unapred hvala

offline
  • Aco  Male
  • Moderator foruma
  • Aleksandar
  • Pridružio: 12 Maj 2006
  • Poruke: 16826
  • Gde živiš: /home/aco

Napisano: 26 Apr 2016 23:28

o32 ::imam problem sa skidanjem drajvera za kameru intex ti 309 wc ako mozete da mi posaljete link ovde unapred hvala

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dopuna: 26 Apr 2016 23:34

posto taj link ne radi izgleda evo drugi

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1444 korisnika na forumu :: 71 registrovanih, 10 sakrivenih i 1363 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Ailton, AleksandarV, aramis s, ArchaBasha, avijacija, bakovaca, bato, bigbear, bojan_t, BOXRR, brandža84, Bubimir, bukefal, Cirkon, comi991, cuvarkuca, DaliborVukadinovic, DeerHunter, Djokislav, Duce, Electron, ElGenius, iceburn, IQ116, istokzapad, JohnDoe, K a s p e r, kenny74, kolle.the.kid, Konda, Kruger, kybonacci, lcc, LostInSpaceandTime, MagicniHerpes, markolopin, mat, mean_machine, mercedesamg, Mickey91, Milometer, Mis uz pusku, Mr. Majevica, nelezele, Niko Bitan, nixos, nnovakis, oldtimer, pajkan, Panter, Parker, Piani Jazzer, proka89, raf87, raketaš, repac, Robin, S-G, starlights, stefan95, Tanjagre, TheDictator, Tvrtko I, user24, VNVK, Vojkan Petrovic, vrgudinac, xAlex2, zokizemun, zrno, 787