Kako dalje?

Kako dalje?

offline
  • Pridružio: 23 Dec 2015
  • Poruke: 9

Pozdrav drustvo, retko kada postavljam probleme na forumu, ali mislim da je sada neophodno da sagledam ovaj problem i iz drugih uglova, i poslušam vaše savete.
Dakle ovako, za nepunih godinu dana od završetka srednje škole, izdeśavalo mi se sve i svašta, nisam više u mogućnosti da živim gde sam živeo, posle mesec dana snalaženja gde ću prespavati i trošenja svoje uštedjevine dobijam ponudu od strica da živim kod njega i radim u njegovoj firmi, naravno očajnički prihvatam, sada radim po 12h svakog na osim nedelje težak fizički posao za minimalac.Nemam svoju sobu već spavam u trpezariji gde je premija ako me probude samo jednom u toku noći...
Posle posla umesto da odmaram pomažem im oko kućnih poslova, ima još mnogo toga što mi ne odgovara ali ne želim da budem patetičan...
E sada ne želim da pričam o tome zašto sam morao da odem, taj voz je prošao, šteta je već načinjena i sada nema nazad, ali moje pitanje je šta dalje? Trenutno sebi ne mogu pružiti da iznajmljujem stan i plaćam račune i kupujem hranu, tako da ta opcija otpada.Računar nemam tako da neki online posao isto nije opcija, kao što nemam ni fizičkog prostora za pokretanje nekog svog posla(koji bi voleo a i umem da radim), tako da i to otpada.Šta bi ste vi uradili?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Dusan
  • Elektrotehnicar Energetike
  • Pridružio: 23 Okt 2014
  • Poruke: 1192
  • Gde živiš: Beograd

Posto ja šteta načinjena, sad trpi konsevence toga. Uz put probaj da nadješ bolji posao kako znaš i umeš.
Ganjaj neke garsonjere ili sobe sa cimerom za početak jeftinije su a i to je bolje nego tu da kažemo.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2997 korisnika na forumu :: 64 registrovanih, 3 sakrivenih i 2930 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, Bojan198527, bojan313, bojank, Chainsaw, CHARLIE JA., cvrle312, DavidA, dexteroza, Djokislav, esko_hz, Flanker-G, Frunze, glados, gregorxix, Hitri, ibssa, Jeremiah, JOntra, Kajzer Soze, kasikaz, Konda, kreker, Lep1na, MarkoDzimi, markolopin, MarkoMarkovic86, maxim_von_burdengate, mercedesamg, Mi lao shu, micke83, milbos, milenko crazy north, milos.cbr, Mićko, mladen.zovko, mrvica78, nelezele, nenad81, Orc, orfanel, Paklenica, Pekman, proka89, RajkoB, raso76, Ray1973, redstar011, repac, sarma, Sone0883, stagezin, Stoilkovic, t.e.m.p.l.a.r., tamno.nebo, tmanda323, trutcina, vensla, VJ, Vlada76, Wiesel092, xAlex2, Yekaterinburg, 79693