kako usvojiti dete u beogradu

kako usvojiti dete u beogradu

offline
  • vecika 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 19 Maj 2008
  • Poruke: 1

Eto narode moj brat zivi u inostranstvu i zeleo bi da pruzi dom nekom detetu iz TIRSOVE ! Dali neko ima iskustva ili zna nesto o tome !
Hvala



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 11 Apr 2008
  • Poruke: 88

vecika ::Eto narode moj brat zivi u inostranstvu i zeleo bi da pruzi dom nekom detetu iz TIRSOVE ! Dali neko ima iskustva ili zna nesto o tome !
Hvala


U tirsovoj je bolnica a ne Dom !
Verovatno mislis na Zvecansku Bebee Dol

Usvajanje je "malo" komplikovano s dobrim razlogom



offline
  • Pridružio: 01 Okt 2003
  • Poruke: 2383
  • Gde živiš: Beograd

Mozda ti ovo pomogne

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 899 korisnika na forumu :: 74 registrovanih, 8 sakrivenih i 817 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Aleksandar Tomić, aleph_one, Alexandar-1973, Arsenije, Bane san, BlackTower, bladesu, blankspace, blatruc82, bobomicek, boromir, boxbole, brandža84, bukefal, cenejac111, Comyymoc, cvrle312, dankisha, Darko Jovanovic, deks, dj.ape, doom83, Dzambas, ekipo26, Goxy1, GveX, Helket, hellenic, igorkozar83, jalos, kibihrchak, komsija1, Kruger, lacko, lord sir giga, Marko Marković, markolopin, medaTT, mercedesamg, milanpb, MILO-VAN, Milometer, milos.cbr, MiroslavD, Mis uz pusku, mixonski, Mićko, Moldovan, MrG, nelezele, nnovakis, nobutado, oddsock, OKT, Pekman, Piani Jazzer, proka89, raso76, rodoljub, savuni, Shinobi, Sirius, skok, Skywhaler, stokssone, synergia, Topaz9, Toper, vathra, vidra1, vlado_pg, Zavulon, Zoca, Šule