Otvaranje agencije

2

Otvaranje agencije

offline
  • Pridružio: 24 Mar 2004
  • Poruke: 3962
  • Gde živiš: Zemun

hehe mislis plata +38% ili ? + 62 % ?!
Nisam te najbolje razumeo Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 05 Apr 2004
  • Poruke: 388
  • Gde živiš: Beograd

1 din ide kao plata radniku i 0.62din idu drzavi kao svi ostali troskovi i doprinosi(pio, socijalno...).
Znaci kad radnik dobije platu 100000din. poslodavac daje drzavi jos 62000din tako da realno taj (vredni) radnik kosta poslodavca 162000, a radnik posle kuka kako mu je mala plata



offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Niš

to je za radnike.

za vlasnike PIO je uvek bio negde oko 35%

offline
  • Pridružio: 24 Mar 2004
  • Poruke: 3962
  • Gde živiš: Zemun

@vangoga
auuuuu Smile
ja sam uvek na strani radnika Smile
Drzava je ovde problem, mnogo dere Smile

@Peca
Uh, nadam se da je tako, i da ne povecavaju procenat ako povecavas sebi platu, pa ako stavis platu 50k da ti kazu nije 35% nego 55% Smile

offline
  • Pridružio: 05 Apr 2004
  • Poruke: 388
  • Gde živiš: Beograd

Peca ::to je za radnike.

za vlasnike PIO je uvek bio negde oko 35%


Sta ti je PIO ?
Koliko ja znam to je penziono i invalidsko osiguranje

Nemas manje od 10-ak hiljada sto se potpuno slaze sa minimalcem od 15k

offline
  • Pridružio: 06 Sep 2011
  • Poruke: 1

Hteo bih da otvorim internet oglasnik/agenciju za posredovanje u iznajmljivanju stanova. Kakva je procedura sa tim i kolliki bi mi bili troškovi?
Unapred hvala,
I81

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 938 korisnika na forumu :: 67 registrovanih, 7 sakrivenih i 864 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: alex1974, amonsrb, Apok, baltazar01, blatruc82, bojank, bojanstros9, Boskovic, BOXRR, bukefal, carinko, crazydkure, DeerHunter, Djokislav, DonRumataEstorski, Dvojac005, Georgius, glados, hellenic, herrDule, Jelly4183, jodzula, Jovan1983, K-1A, klepesina, Lance Guest, lcc, lord sir giga, LostInSpaceandTime, MadMike, MarijaC84, Marko Marković, mat, mercedesamg, Miler88, Mrav Obrad, nixos, nobutado, nuke92, obsc, OgnjenMitric, OKT, pablojepao, pds, rakivan, RD84, Sava89, Sirius, skvara, Slingshot, sombrero, theNedjeljko, tomigun, tooljan, Tvrtko I, Vanderx, vathra, veljko82, vlad4, Voice1, vojnik švejk, vrgudinac, zemljanin, zivojin32, Zoca, Zorge, 79693