Pojačalo 200W...Pomoć!!!

Pojačalo 200W...Pomoć!!!

offline
  • Pridružio: 04 Avg 2011
  • Poruke: 62

Evo tog pojacala:


Evo i sajta: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ne razumem se u pojacala pa ne znam da li se na ovom pojacalu prikljucuje jedan zvucnjak od 200w ili moze 2 od 200w ili 2 od po 100w. Confused

Da li bi moglo da napravim 2 ovakva pojacala i povezem u jedno,tako da ima jedan ulaz.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Ričard  Male
  • Lavlje srce
  • Supermoderator
  • Zver!
  • Electro maintenance engineer
  • Pridružio: 28 Nov 2006
  • Poruke: 13745
  • Gde živiš: Vršac

Ovo je mono pojačalo, ili ti može samo jedan zvučnik, u stvari u odgovarajućoj vezi mogu i dva, ali to ne bi bio stereo zvuk.

Za pun stereo potrebna su dva ovakva pojačala, za svaki kanal po jedno.



offline
  • mrmr  Male
  • Super građanin
  • leon
  • elektronicar/penzos
  • Pridružio: 07 Mar 2008
  • Poruke: 1285
  • Gde živiš: Medakovic 3 Beograd

Problem kod ovakve vrste pojacala, je hoce li uopste da radi? suvise jednostavno ,a o kvalitetu zvuka da ne govorim.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 844 korisnika na forumu :: 28 registrovanih, 3 sakrivenih i 813 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, Automaticar, Borkanović, brundo65, bufanje, Dannyboy, Desmond, Dinarid, DonRumataEstorski, drimer, gaga23, GrammaticalAnalysis, IQ116, Ivan Gajic, Joint Chief, Kontrausluga, kybonacci, mainstream, mačković, mercedesamg, nemkea71, nnovakis, Pero, Spreewerk, Tumansky, Veselimalisa, Vlado82, ZZZ