pitanje u vezi ups uređaja mustek powermust 600 usb.

2

pitanje u vezi ups uređaja mustek powermust 600 usb.

offline
  • Pridružio: 23 Mar 2005
  • Poruke: 121
  • Gde živiš: Podgorica

bez obzra sto po snazi moze da napaja sve nabrojano, UPS je predvidjen da snabdeva strujom samo racunar sa monitorom i eventualno ruter. Sve ostalo bespotrebno trosi struju a imas je za samo 10-tak minuta. Zar mora da radi i stampac? Ne mozes sacekati da dodje struja? Pa i ventilator?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • goran panić
  • nezaposlen
  • Pridružio: 13 Avg 2011
  • Poruke: 204
  • Gde živiš: brćko distrikt

ovako
bije meni cilj da ja radim nešto kad je na bateriji tj kad nema struje. nego mi je potrebno u slučaju da nešto radim a nestane struje da to mogu i dovršiš7sačuvat i ugasit sve uređaje ispravno. a i da mi je sva oprema zaštičena od jačeg napona.
zbog toga sam sve povezo na ups.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 759 korisnika na forumu :: 33 registrovanih, 7 sakrivenih i 719 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 15694 - dana 01 Feb 2026 12:23

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: avijacija, Ba4e, babaroga, Batko.VD.65, bbrasnjo3, Chainsaw, dexteroza, dok80, Dusko_Dugousko, Fog of War, grunff2, GT, Igorkg77, In_hero, ivanb, Jablan, Jozo74, kutija11, Markovic, metallac777, nikola11, PlayerOne, Sase, sistem22, Sky diver 29, sovanova95, stegonosa, SympathyForTheDevil, Szigetwar, taomaster, Trimi68, Zorge, zvomar