Problem sa Outlook Express-om

2

Problem sa Outlook Express-om

offline
  • Pridružio: 13 Jul 2005
  • Poruke: 44
  • Gde živiš: Zemun

hvala svima, ali moja makina sljaka odlicno. Problem je u drugom kompu, a on je na Eunetu, ali pretpostavljam da se isto moze uraditi i ina njihovom web-u.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • leta 
  • BitDefender Distributer
  • Pridružio: 21 Mar 2005
  • Poruke: 481
  • Gde živiš: crayze land

Zanetti ::hvala svima, ali moja makina sljaka odlicno. Problem je u drugom kompu, a on je na Eunetu, ali pretpostavljam da se isto moze uraditi i ina njihovom web-u.

moze na webu kod euneta da izbrise i vidi sta sve ima...zato ja ne volim Outlook... koristim Incredi mail i fino imas opciju "advance" da vidis st stize , od koga, koliko veliko pa biras....dali ces da brises, skines ili da "bouce" poruku Smile

a i ko je video 5MB na mail pogotovo na dial up-u...
Ako nista pokusaj da namestis u opcijama da ti skine samo "header" pa skini kasnije tu poruku...a dotle mozes sve ostalo ...



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3985 korisnika na forumu :: 93 registrovanih, 9 sakrivenih i 3883 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: -III-, aleksandar11332, alke12, Antoni S, ArchaBasha, Avalon015, b_z_b, bankulen, bladesu, bojan1234, bojank, BORUTUS, Boskovic, Brankojle, C-Gun, cenejac111, CikaKURE, Crazzer, darkkran, debeli, dejan1972, Dejan_vw, deLacy, Desmond, dukajov, dushan, Dusko_Dugousko, Dzuki, Feller, Glavonja049, gregorxix, hattori, Jager715510, Jeremiah, Jonbonjovi, Kapetan Hadok, kybonacci, LostInSpaceandTime, Lucije Kvint, MadMike, MaschinenPistole, MB120mm, Medojed, Mercury, Metanoja, milanstankovic087, Mostarac1977, Ne doznajem se u oružje, nemkea71, nenad81, Niki2024, niksa517, OKT, Oscar2, Pale2025, panonski mornar, Papadubi, Pavel Medved, pein, Peruta, PlayerOne, rakivan, raso76, Regrut Boskica, Remain, Remarqe, rodoljub, samo_srpski, Sevatar, Sharpshooter, shlauf, ShtagodShtagod, skok, skylab1111, Solunac na steroidima, SpaDej, Srki98, sslay, sspp, tamno.nebo, Tas011, Tumansky, vaso1, vathra, VBoss, VekiJ, Vlada78, Volfero, vuksa72, Wrangler, zule2, 223223, 800077