IT

IT

offline
  • Pridružio: 13 Sep 2012
  • Poruke: 2138

Hteo bih da čujem vaše mišljenje... šta dalje odabrati? ICT, ITS ili ITAkademiju? Imate li nekih iskustva sa ovim višim školama?

Inače bih pre odabrao administraciju nego programiranje i nešto gde ima manje matematike (ako je to uopšte u ovoj oblasti i moguće)... Ziveli



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 835 korisnika na forumu :: 107 registrovanih, 6 sakrivenih i 722 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4thFlavian, acatomic, ajo baba, ALFASPORTIVO, Arhiv, Banovo Brdo, Bbbggg1979, Blair, bobor, Boris90, Bozjidar87, bozomotika, brkan1, brufen, Bubili, Car89, CHARLIE JA., Chileee, Crazzer, curiosity, cvale, DeerHunter, dekir, dexteroza, Djokislav, djordjemiklusev, Djota1, DonRumataEstorski, Dragacevac, Drugsparrow, DS01, dule10savic, Dusko_Dugousko, feanor, Feller, Gall, Georgius, glados, Glavonja049, Haris, iceburn, ILGromovnik, Ilija84, Jaxupa, JimmyNapoli, Joint Chief, Jozo74, Kajzer Soze, kaskadija, koneks, lacko, Laluvr, Lazur_01, LUDI, m0nstrum_, MagicniHerpes, Manjane, MB120mm, Mihailo Gazdić, Miler88, milimoj, Milos ZA, Milun24, MKK7, Mldo, moldway, MR Z, muaddib, nenaddz, nenooo, Nepopravljivi, neutrino, nikolapetkovic, nixos, Ns1975, Papadubi, Parker, pein, ping15, PlayerOne, probisic, Raso75, repac, rokokoko, scimitar19, sevenino, Sharpshooter, shiro, singa, Sićko, sombrero, ssekir75, tamno.nebo, tecataki, tomo2, tooljan, VanZan, veljko82, Vlad000, vlad4, Voice1, Vrač, Walkers, Zanimljivo, zax22r, zombicar153, Žrnov