Molekularna biologija

Molekularna biologija

offline
  • Pridružio: 26 Dec 2005
  • Poruke: 4

I, koliko vas ove godine upisuje molekularnu? Ako ima neko da je vec Na studijama, zanimaju me iskustva, da li ste zadovoljni faxom i da li biste ponovo to upisivali, sta je najveci problem,..... ???

[smod edit by Leggy]Nemoj pisati velikim slovima! Ovaj sam izmenio, sledeci post ti brisem[/edit]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 09 Jun 2003
  • Poruke: 177
  • Gde živiš: BG

Najveci problem je shto ne moze "ponovo da se upishe" kad se zavrshi...
Smile

Inache sasvim ok fax (ulozeno/dobijeno), po rechima mnogih.Izuzetno perspektivan.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1055 korisnika na forumu :: 32 registrovanih, 7 sakrivenih i 1016 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Andy, avijacija, bojan_t, Botovac, bounty hunters, brane2208, BSD, Cirkon, gost321, Igor Antonic, Ikica977, kaskadija, kljift, lcc, mercedesamg, Miler88, neko_drugi, niksa517, Obrenovic, Otto Grunf, Profesor_018, rednap, redstar011, scimitar19, Shinobi, shiro, smuk, Tumansky, vazduh, veljko82, zzapNDjuric99, šumar bk2