I, Robot

1

I, Robot

offline
  • Pridružio: 27 Jun 2004
  • Poruke: 1268
  • Gde živiš: Subotica

Po mom misljenju jedan od boljih filmova u poslednje vreme, a po vasem?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Max  Male
  • Super građanin
  • Marko Milic
  • MWEB - Project manager & Front-end developer /Saobracajni inzenjer
  • Pridružio: 02 Nov 2003
  • Poruke: 1363
  • Gde živiš: Beograd - Jagodina

Po najavi i trejleru nije los mada ga nisam gledao, jos nije stigao ovde u bioskop.



offline
  • Pridružio: 25 Jan 2004
  • Poruke: 2784
  • Gde živiš: Niš

Kod nas ce isto za neki dan, pa cu 100% ici da ga gledam.... najverovatnije sa TalijaN-om, zato sto me je on prvi terao Wink

offline
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 2091
  • Gde živiš: Novi Sad

paa onako... film nije los... ima lepih efekata.. mozda sam ocekivao previse od filma...

offline
  • gamzzy 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 10725
  • Gde živiš: Novi Sad

Jedan od boljih filmova u poslednje vreme...
Dobro odrađena grafika.

offline
  • Vlada 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2003
  • Poruke: 1544
  • Gde živiš: Vranje

Dobro su odradili simulacije i kompjuterski deo posla.Sve u svemu dobar film

offline
  • Pridružio: 05 Maj 2004
  • Poruke: 126
  • Gde živiš: Toronto

Ocekivala sam gore!
Solidan!

offline
  • neko2 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 22 Avg 2004
  • Poruke: 388
  • Gde živiš: Kovacica moja kuca

Odlican film,

offline
  • Pridružio: 04 Jan 2004
  • Poruke: 179
  • Gde živiš: [NS]

Prosecan film,nisam nesto odusevljen!

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2004
  • Poruke: 4513
  • Gde živiš: Novi Sad

Vlada ::Dobro su odradili simulacije i kompjuterski deo posla.Sve u svemu dobar film

Ako film ocenjujes po efektima odgledaj "Final Fantasy ili Wonderful Days". A sto se I Robota tice taj film nisam gledao jer sam cuo da je film "Tezak" a ja ne volim teske filmove skroz se skenjam od njih. Crying or Very sad

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1703 korisnika na forumu :: 75 registrovanih, 8 sakrivenih i 1620 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 16.mabr, 33 bren, 4fat, 6.5lapua, ALEXV, alternator, aramis s, Atomski čoban, Avalon015, Ba4e, Bbbggg1979, Bgorando, Bojan198527, BtR-45, C-Gun, Chainsaw, Cirkon, cvrle312, dejankm, DENIRO, Despot Đurađ, dolinalima, drimer, DrMrPr, dzada, ekser222, Electron, EXIT78, Ice, iceburn, ivan_8282, Jose, Jozo74, K a s p e r, K-1A, Karaula, Kobrim, kori, kovac9mm, kybonacci, loon123, lukac, mat, metallac777, Milan A. Nikolic, mile.ilic75, milenko crazy north, mkukoleca, Oscar2, Papadubi, pein, precan, proka89, rakivan, Ripanjac, Sale0501, Sami_1ali, sickmouse, Sirius, Spinosa, suponik, svnedelja, The Boss, tomo2, ujke, vaci, vidra boy, Vlada1389, Vladimir90, vladom6, Volfero, Vrač, XBMC, zlatkoa987, zokizemun