Ko je gledao ... ?

2

Ko je gledao ... ?

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2004
  • Poruke: 4513
  • Gde živiš: Novi Sad

Koliko sam cuo o andjelima 2 film nije ni da primirise kecu ali moze da nasmeje.
Kengur je super film
Mali svet nemam bas neko misljenje.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Corey 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 09 Mar 2004
  • Poruke: 305

Gledao sam Kengura i super je.



offline
  • Pridružio: 19 Mar 2005
  • Poruke: 175
  • Gde živiš: Kucevo

A2- gledao sam i nije los
mali svet- nisam gledao, nemam komentara
Kengur-nije lose

(neko mi je obrisao post?????)

offline
  • Pridružio: 18 Dec 2003
  • Poruke: 7953
  • Gde živiš: Graceland

A2 - svideo mi se
mali svet - ne gledah
Kengur - veoma zabavan

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2004
  • Poruke: 4513
  • Gde živiš: Novi Sad

@Wishmaster

Ja sam ti bio obrisao post, proveri postu.

offline
  • Pridružio: 19 Mar 2005
  • Poruke: 175
  • Gde živiš: Kucevo

@mad Zec

Nema problema, moja greska!!!

poz

offline
  • Pridružio: 05 Maj 2004
  • Poruke: 145
  • Gde živiš: Beograd-Borča

Mi nismo andjeli 2 mi se uopste nije svideo mada sam vodila tatu da gledamo.Pa tek mozete da zamislite njegovo glediste..ipak sam ja ona cerka koju treba da sacuva od halapljivih momaka.Mi nismo andjeli 1 je bio pun pogodak.
Kad porastem postacu kengur nisam gledala kao ni Mali svet tako da o njima nemam komentara kad odgledam napisacu.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 4348 korisnika na forumu :: 71 registrovanih, 6 sakrivenih i 4271 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: amonsrb, Apok, Asparagus, bavar357, bestguarder, Betta, boromir, BWG, cikadeda, Cirkon, Coabelgrade, comi991, Daba75, dejan1972, dejankm, dinamik, DJ Brain(w)rack, djile1, dragoljub11987, dule10savic, dusan.l, dusanobr, Dusko_Dugousko, Glavonja049, istina, Jablan, jalos, Jomini, K a s p e r, Kajzer Soze, kalens021, karakaj, kikisp, Kriglord, Lazur_01, louderik, luka35, m0nstrum_, Metanoja, mgolub, Mihajlo, MiloradKomadic, mladen.zovko, Mrav Obrad, Ndsk, obsc, oldtimer, Pavel Medved, Petar888, ping15, Pururin, Putnik22, Qvazimodo, radza1, redstar72, repac, S2M, sevenino, Sharpshooter, ShtagodShtagod, Simonsen23, spikespiegel832, Srky Boy, Stoilkovic, Velizar Laro, veljkovicdani, Vlada1389, Vlajman1957, Vrač, wolf431, zax22r