Najstrasniji film

4

Najstrasniji film

offline
  • Pridružio: 19 Jul 2005
  • Poruke: 130
  • Gde živiš: Bachka

The Grudge i Exorcist II.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Data Center Engineer
  • Pridružio: 13 Avg 2004
  • Poruke: 3050
  • Gde živiš: Holandija

Vidim da su Shining, IT i Ringu vec spomenuti. Ta tri filma su medju najstrasnijima koje sam gledao do sada. A za ove ostale - hvala na preporukama Wink



offline
  • Vlada 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2003
  • Poruke: 1544
  • Gde živiš: Vranje

Prvo mesto drzi "Leptirica" (nas film)
Drugo mesto "Vampiri" (James Woods)
Trece mesto "Virus TT" (Nas film)

A gledao sam i neke crno bele stare horor filmove i mogu reci da su ostavili bolji utisak nego danasnji filmovi.

offline
  • Acid_Burn  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator foruma Zabava
  • Hellraiser
  • Demon to some. Angel to others
  • Pridružio: 07 Jan 2005
  • Poruke: 25503
  • Gde živiš: Beneath the Black Sky

Vlada ::

Trece mesto "Virus TT" (Nas film)



Mislish TT sindrom?
Film je shto se mene tiche neopisivo sra*e...lichji na sve osim na horor..

offline
  • Data Center Engineer
  • Pridružio: 13 Avg 2004
  • Poruke: 3050
  • Gde živiš: Holandija

Gledao sam TT Sindrom davno, i po meni nije los film.
Na svoju listu od pre par dana bih dodao i White Noise. Samo pazite da se ne unesete u pricu previse...

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 15 Nov 2005
  • Poruke: 531
  • Gde živiš: Novi Sad

@ruff_ryder
White Noise sam zaboravio, vidis Smile, kako sam se skenjao posle filma, gledao sam ga sam i to oko 2 AM, stvarno opako ako se uneses u pricu.

offline
  • Pridružio: 05 Jun 2003
  • Poruke: 2075
  • Gde živiš: MaYur CitY

Definitivno Sveto Mesto!
Zatim IT je ekstra
ali niko se nije setio filma kog su se svi plasili i jezilili koji nas
je proganjao u snovima Strah u Ulici Brestova Smile
Freeeedi Kruger is back Smile

offline
  • Pridružio: 27 Maj 2005
  • Poruke: 821
  • Gde živiš: In the middle of a Neverland...

E, ja sam obozavala Krugera i Kristin koja je uspevala prvih par delova da ostaje ziva nekim cudom... Plasila sam svu decu filmovima o njemu.

offline
  • Pridružio: 15 Nov 2005
  • Poruke: 167
  • Gde živiš: Herceg-Novi

TT sindrom je vise boleshtina nego shto je horor.
ja sam sinoc odgledala BOO,znam,zwuci bzwz,ali ima jedna scena,na sredini filma,cura swa nekako bolesna,cata i kwichi neke nebuloze..haos.
i ima jedan jako kratki film:"djawo sa autoputa",traje oko 45min mozda,ali je i wise nego dowoljno.

offline
  • Pridružio: 15 Nov 2005
  • Poruke: 531
  • Gde živiš: Novi Sad

@brunhilda
E ja danas zamalo da uzmem BOO Smile, al' mi nekako naziv delovao neozbiljno pa nisam, ali sam pogledao SAW 2 i mogu vam reci da je brutalan film. Retko koji noviji film me je odusevio kao SAW (i prvi i drugi deo).

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1605 korisnika na forumu :: 70 registrovanih, 9 sakrivenih i 1526 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., aleksamaki, Apok, ArchaBasha, Asparagus, Asteker, Avalon015, Ba4e, Betty25, bojank, bojcistv, bokicacar, BORUTUS, boskelazo, branko7, BWG, cavatina, Cicumile, desmeki, Dimitrise93, djonsule, drale12, DrMrPr, Dzoni70, goxin, Hans Gajger, ILGromovnik, Insan, JOntra, Kajzer Soze, Kriglord, kunktator, Lance Guest, Lep1na, M74AB3, mackenzie, Markan90, Marko Marković, marko308, miki69, Mile14, MiloradKomadic, milos.cbr, MK10, mladen.zovko, monomah, nebkv, Nepopravljivi, nevjerna beba, nikolabb, nuke92, Petjan, raster12, royst33, Sami_1ali, Sevatar, shadower78, Srki98, Srle993, suton, Vlad000, Vlada78, W123, x011, Zastava, zokizemun, Zrcalo, |_MeD_|, 79693, 800077