Transformers - The Movie

2

Transformers - The Movie

offline
  • SSpin 
  • Saradnik foruma
  • Pridružio: 09 Dec 2004
  • Poruke: 6488
  • Gde živiš: Nis -> ***Durlan City***

A ja sam se toliko palio na one slicice transformers... eh kad se setim, koja sam ja paljevina bio.

Bas me zanima kako ce izgledati film. Crtani sam pratio u dahu, jedan od najinteresantnijih crtanih filmova Wink [ po meni ]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Acid_Burn  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator foruma Zabava
  • Hellraiser
  • Demon to some. Angel to others
  • Pridružio: 07 Jan 2005
  • Poruke: 25503
  • Gde živiš: Beneath the Black Sky

mrkavac ::Inace gde nadje ove slike Acid_Burn Question

Na nekom sajt o filmu....sluchajno sam naleteo na njih ali sam ih sachuvao za svaki sluchaj Smile



offline
  • Chief Engineer @ svoj bizMis
  • Pridružio: 22 Jun 2005
  • Poruke: 7920
  • Gde živiš: Moskva, Rusija

Izasao je prvi trejler za film... Efekti ce izgledati opako! Za ostalo - cini mi se da ce to biti jos jedan "Independence day"-like film - premijera je najavljena za 4. jul 2007!

Anyway, evo trejlera: http://www.youtube.com/v/zZp75fWe-ss

offline
  • Acid_Burn  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator foruma Zabava
  • Hellraiser
  • Demon to some. Angel to others
  • Pridružio: 07 Jan 2005
  • Poruke: 25503
  • Gde živiš: Beneath the Black Sky

MoscowBeast ::http://www.youtube.com/v/zZp75fWe-ss

Po traileru izgleda opako...gledam ga u svakom sluchaju...Transformersi i Ghost Rider su dva filma koja najvishe ochekujem u 2007 godini Smile

offline
  • Pridružio: 08 Nov 2004
  • Poruke: 4179
  • Gde živiš: Bulevar Kraljeva

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

@jovana
Link ne radi... Sad

offline
  • Pridružio: 18 Jun 2006
  • Poruke: 1514
  • Gde živiš: Singidunum

Bice to zaista high tech film, definitivno...bas me zanima koliki li im je budzet s obzirom koliko ima efekata...?

offline
  • Acid_Burn  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator foruma Zabava
  • Hellraiser
  • Demon to some. Angel to others
  • Pridružio: 07 Jan 2005
  • Poruke: 25503
  • Gde živiš: Beneath the Black Sky

Evo vam mali update vozila

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 08 Nov 2004
  • Poruke: 4179
  • Gde živiš: Bulevar Kraljeva

bobby ::@jovana
Link ne radi... Sad


link ipak radi Wink

offline
  • Acid_Burn  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator foruma Zabava
  • Hellraiser
  • Demon to some. Angel to others
  • Pridružio: 07 Jan 2005
  • Poruke: 25503
  • Gde živiš: Beneath the Black Sky

Gledam danas neshto programe domacih bioskopa za naredne mesece i nigde se ne pominju Transformersi....

Ista situacija je bila i sa Silent Hillom koji nikada i nije prikazan u nashim bioskopima tako da posotoji realna mogucnost da se to desi i sa Transformersima...

Takdoje evo vam josh jedan mali preview onoga shto nas cheka:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 987 korisnika na forumu :: 124 registrovanih, 11 sakrivenih i 852 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, 9k38, A.R.Chafee.Jr., aleph_one, ALEXV, alke12, alternator, Andrija357, ArchaBasha, AS, bbrasnjo3, Bo96, Bob.Rock, BOOM COMPANY, borya90, boxbole, Bozjidar87, Brot, brufen, celik, Colt D, cuvarkuca, Czrweni, d.arsenal321, Dare, darionis, Darko_X, debeli, deLacy, Demi87, Dimitrise93, Djokislav, djukapfc, dolinalima, DonRumataEstorski, DS01, dusanobr, Džekson, Electron, fijufijukrozkapiju55, FileFinder, GeoM, Glavonja049, goxsys, gregorxix, Helket, HogarStrashni, HrcAk47, igorkozar83, ILGromovnik, indja, IQ116, jimi_agf, kinderpingvin, king111, KizJ, klepesina, kybonacci, Lance Guest, LeGrandCharles, Lucije Kvint, M74AB3, MadMike, maksi007, Marko Marković, MarkoD, mercedesamg, metallac777, mexo, miki69, mile79, MiljanXD, MILO-VAN, Mirage 2000N, Mis uz pusku, Moldovan, momcilob55, Nikola0575, nixos, nuke92, ObelixSRB, OgnjenMitric, Orc, Orijen, peho_atropin, pein, Pekman, Petrusci, Polifon, proka89, radza1, raketaš, Remarqe, RJ, Rok A Bit, S-G, S-lash, sabros, Sami_1ali, sasakrajina, sekretar, sistem22, Sky diver 29, SlaKoj, Smiljke, Sonic, sonico, stalja, StankoVrankovic, stingD, strn, Tanjagre, The Boss, tmanda323, Valter071, vazduh, Vidlič, VJ, Wehicle, wolverined4, YugoSlav, Zoran1959, Zrcalo, zvomar