Farbanje kose [korak po korak]

2

Farbanje kose [korak po korak]

offline
  • Pridružio: 13 Jan 2008
  • Poruke: 3657
  • Gde živiš: Stara Pazova

Dobro, nije loše, zelena boja se ne u klapa u boju tena kao crvena i ljubičasta, pa ti nećemo zameriti za propuste, a i onako gotovo niko ne fura zelenu kosu! Wink I nije trebalo toliko na joj osvetliš ten, trebalo je čak šta više da je "nakvarcaš" malo!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 03 Maj 2005
  • Poruke: 1298
  • Gde živiš: Vršac

Pogledaj u koliko sati sam radio (4:10), tada nisam mogao da je nakvarcam posto nema Sunca!
A i nisam video belu macku kolko mi se spavalo ali nisam mogao da izdrzim.



offline
  • Pridružio: 13 Jan 2008
  • Poruke: 3657
  • Gde živiš: Stara Pazova

Pa mogao si na mesečini, kada si već odradio selekciju kose, trebalo ti je još 1 min na je nakvarcaš! Wink

offline
  • Pridružio: 03 Maj 2005
  • Poruke: 1298
  • Gde živiš: Vršac

Nek se kvarca sama, ja sam siroma čovek da joj plaćam zračenje Wink

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2006
  • Poruke: 421
  • Gde živiš: PALE, Republika Srpska

hej ljudi, ma samo opusteno, dobra je Kety i sa zelenom kosom i bez nje, a sto se tice tjemena nisam ni sam obratio paznju na to pa sam ga nekako malo vise posvijetlio, a lice mi se nije dalo maskirati. Trenutno radim na nekom projektu pa vam ga pokazem, kada ga zavrsim. Do tada pozzz.........

offline
  • Pridružio: 13 Jan 2008
  • Poruke: 3657
  • Gde živiš: Stara Pazova

Za teme sam mislio i zbog svetlije nijanse i zbog "šišanja", ali je sve u svemu ispalo OK. Wink
Što se tiče tog proekta, videćemo kad okačiš da li će biti primedbi ili samo pohvale! Smile

offline
  • Pridružio: 20 Apr 2008
  • Poruke: 1


'pozeleni' ovo, please

offline
  • Pridružio: 03 Maj 2005
  • Poruke: 1298
  • Gde živiš: Vršac

Brate loša ti je rezolucija - slikaj digitalcem pa okači sliku.
Ovako je mnogo loše.


offline
  • Pridružio: 13 Jan 2008
  • Poruke: 3657
  • Gde živiš: Stara Pazova

@SidViciousAnarchy
Ti si novajlija, a pravilnik sigurno nisi pročitao! Ovo je edukativni forum, nameljen da ljudi uče, dakle ovde smo da razmenjujemo znanje! Mislim da ovo što tražiš nije baš u redu! White_Shark je napisao tako detaljan tutorial, da i najveći amater može to sam da uradi, a ti tražiš da ti neko radi, pa potrudi se malo, najbolje je sve dobiti na gotovo! Probaj to sam, a ako zapneš pitaj, pa ćemo ti pomoći. Nije se čovek mučio nizašta već da bi mogli to i sami da radite! Wink

offline
  • Pridružio: 03 Maj 2005
  • Poruke: 1298
  • Gde živiš: Vršac

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 866 korisnika na forumu :: 56 registrovanih, 3 sakrivenih i 807 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: cemix, cikadeda, Darko Jovanovic, djboj, Dovla 1980, dule10savic, Feller, Giskard, Glavonja049, GrammaticalAnalysis, Grebostrek, Igor Antonic, Ikica977, ikson, ILGromovnik, Incognito, istina, kila011, Krusarac, kuntakinte, m94j, mainstream, Marko Marković, mercedesamg, mgolub, Mihailo Gazdić, miki kv, Miletić Zoran, Mitch22, mm1811, mustangkg, nebidrag, neko_drugi, nenomir, nixos, Petar888, promajauglavi, rikirubio, royst33, S94, sabros, sale3811, scimitar19, shiro, stalja, StalniPromatrač, Stojan Mrsavi, Superastro, theNedjeljko, Tumansky, Tvrtko I, Velizar Laro, veljko82, vidra1, vlad4, Walkers