Kvalitetna i ne previse skupa kamerica za snimanje

Kvalitetna i ne previse skupa kamerica za snimanje

offline
  • Pridružio: 01 Jan 2012
  • Poruke: 392

Napisano: 01 Jul 2012 19:45

Potreban mi je savet oko kupovine kamere,jer se ja bas ne razumem u njih. Smile

Potrebna mi je neka kamerica za snimanje,da ima dobar kvalitet da nije bas puno skupa (msm ne previse),da ima USB za Kompijuter,ali da ta kamerica mozes da slika i da snima Smile

Dopuna: 03 Jul 2012 15:23

Imali neko neki savet ?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 06 Apr 2007
  • Poruke: 360

To su nekada bile Panasonic NV GS 500 ili Sony HC 96 ali su obe bile sa firewire prikljuckom a od novijih mislim da bi trebao prvo da kazes budzet pa onda mozda neki predlozi . Pozdrav !



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 930 korisnika na forumu :: 39 registrovanih, 2 sakrivenih i 889 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: abramac, Antoni S, Arsenije, bb929, Bbbggg1979, boranin45, BUDDAR70, crnogorac, d.arsenal321, darionis, darkkran, Feller, g_g, Goran_, Ivan Germanovic, Ivoo, Jablan, JOntra, kihot, ljuba.b, Magarac, Mirage 2000N, ObelixSRB, Papadubi, Pilence, Plavi1, PO1974, radoznao, ruma, sickmouse, Solunac na steroidima, styg, SympathyForTheDevil, Tafocus, uruk, Vlad000, Vlada78, vukajlo71, zlaya011