Nikon Coolpix 3700

Nikon Coolpix 3700

offline
  • Pridružio: 16 Jan 2006
  • Poruke: 2

Posto razmisljam da kupim svoj prvi digitalni fotoaparat, a vazno mi je da fotografije budu dobre ali i da video zapisi budu solidni i bez ogranicenja(osim naravno karticom) izbor je pao na Nikon Coolpix 3700. Molim sve one koje imaju iskustva sa ovim aparatom da mi kazu nesto o njemu, kao i o izboru kartice, baterije i sl. Da li mozda postoji neki bolji izbor za iste pare?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • gamzzy 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 10725
  • Gde živiš: Novi Sad

a koje su to pare?



offline
  • Pridružio: 16 Jan 2006
  • Poruke: 2

do 250 evra

Dopuna: 17 Jan 2006 21:26

Posto sam u medjuvremenu saznala da je vrlo tesko naci nov coolpix 3700 pocela sam da razmisljam o CP5900, koji je malo skuplji. Ima li onih koji znaju nesto vise o njemu?

offline
  • Pridružio: 30 Sep 2005
  • Poruke: 333
  • Gde živiš: Dva prsta od nigde

za 290e imas FUJI FinePix 5600 - 5 megapiksela i 10 opticki zum!
a razlika je svega 40e
ja ga imam od pre mesec dana i jos se odusevljavam. Very Happy

offline
  • Pridružio: 17 Jan 2006
  • Poruke: 1

ja imam nikon 4100 i nisam odusevljen kupi canon aparat oni su vrh

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 570 korisnika na forumu :: 68 registrovanih, 4 sakrivenih i 498 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 037, Acivi, Air_Force_82, Asparagus, bigfoot, Bozjidar87, C-Gun, Cicumile, Ciri1994, darkor848, Djokislav, drale12, elenemste, ElGenius, Filip1, Flanker-G, Giskard, Gogi_avio, goran.vvv, Imperator_Aleksandr_lll, Istman, jalos, Jecmendo, JK, Joint Chief, JOntra, Jose, Kenanjoz, Laluvr, lucko1, Mamadu, Marko Marković, MaschinenPistole, mercedesamg, Mig 29, milenko crazy north, Mis uz pusku, monomah, morava_01, Mrav Obrad, MrG, Naj-Turs, nixos, opt1, Pekman, Permaldar, Posmatrac77OKB, precan, Radio operater, Remain, rodoljub, royst33, Semprini, Sir Budimir, Smiljkovich, StankoVrankovic, tiho76, toni061, tubular, USSVoyager, VanZan, Vatreni Zmaj, VJ, Walkers, XBMC, Zastava, ZlatniRez, Zmajac