dilema..

3

dilema..

offline
  • Milan
  • Pridružio: 17 Dec 2007
  • Poruke: 14828
  • Gde živiš: Niš

pcbest ::Ja bih kupio Fuji FinePix S100FS

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Vec je bio ovaj link. Ja dajem glas za Fuji.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 14 Avg 2006
  • Poruke: 309
  • Gde živiš: whitecity

imatju to u vidu..

=]

ove pare sam pukla na laptop..

sl idu na photoaparat..



offline
  • BIO  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 12 Jun 2005
  • Poruke: 1056
  • Gde živiš: Beograd

Za te pare vec moze da se uzme pristojan DSLR...

offline
  • Pridružio: 14 Avg 2006
  • Poruke: 309
  • Gde živiš: whitecity

nadjooooh s6500..

\o/

nadam se da tje uskro dotji u moje ruke..


Dopuna: 14 Jul 2008 17:37

the tema

prvih par slika sas starim canonom.. ostalo je fujiiiiiiiiiiii..

smešak

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2238 korisnika na forumu :: 32 registrovanih, 1 sakriven i 2205 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, A3C, Alka, Bbbggg1979, bojcistv, boxbole, celt, darionis, dejan1972, dekan.m, Fabius, Gogi_avio, Goran_, HrcAk47, jalos, keyz, laudano.nero, Marko Marković, Markovic, mikidragi, mikoyan21, mnn2, Mzee, nnovakis, Nobunaga, novator, Paklenica, Solunac na steroidima, tajvankanasta, vladaa012, voja64, Zimbabwe