nikon coolpix l18

nikon coolpix l18

offline
  • Pridružio: 26 Jan 2006
  • Poruke: 233

interesuje me da li je neko imao iskustva sa ovim fotoaparatom? kako se pokazao. citao sam o njemu i cini mi se da je ok,ali praksa je nesto drugo.
hvala



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1399 korisnika na forumu :: 74 registrovanih, 8 sakrivenih i 1317 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ajo baba, alternator, Apok, Bbbggg1979, bbrasnjo3, bobomicek, bojan313, bojanstros9, Bolencebl, BOXRR, branko7, Buzdovan, BWG, celik, Chainsaw, cifra, Citalac, cojapop, Comyymoc, cuvarkuca, dejan1972, dekan.m, Dimitrise93, Dioniss, dmitarche, dolinalima, doom83, Džekson, expanse, Flanker-G, Frunze, GeoM, Georgius, Great White, Guster25, Jeremiah, Kakarotsvc, kikisp, Lance Guest, Litostroton, Mi lao shu, Mihailo Gazdić, milenko crazy north, Milometer, Mirage 2000N, Muki 123, nelezele, nemkea71, neutrino, ObelixSRB, Panter, Papadubi, Pavel Medved, pein, perko91, proka89, Pururin, rakivan, Ray1973, rovac, sekretar, skvara, Stanlio, superwhy, theNedjeljko, Tumansky, Vanderx, Vladoj, vobo, Wehicle, WerWolf14, Yekaterinburg, ziggga, 79693