eo i mene.. :) - MaRuShKa

7

eo i mene.. :) - MaRuShKa

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2004
  • Poruke: 9661
  • Gde živiš: Čačak

Odlicne slika Maruska.

Svaka cast. Bubamara i sunce kroz krosnje mi se najvise dopadaju. smešak



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • gamzzy 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 10725
  • Gde živiš: Novi Sad

Odlične fotke, kao i uvek! Svaka čast... imam ja par sličnih fotki ali me mrzi da ih tražim i izdvajam...



offline
  • Pridružio: 14 Avg 2006
  • Poruke: 309
  • Gde živiš: whitecity



slichka od malo pre..

:]

offline
  • bocke  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator Linux foruma
  • Veliki Pingvin
  • Guru
  • Pridružio: 16 Dec 2005
  • Poruke: 12567
  • Gde živiš: Južni pol

Kakvo je ovo čudovište? Laughing

offline
  • Pridružio: 14 Avg 2006
  • Poruke: 309
  • Gde živiš: whitecity

biljna vash na latici ruzhe..

:]

offline
  • bocke  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator Linux foruma
  • Veliki Pingvin
  • Guru
  • Pridružio: 16 Dec 2005
  • Poruke: 12567
  • Gde živiš: Južni pol

Fuj. Mad Very Happy

offline
  • Pridružio: 14 Avg 2006
  • Poruke: 309
  • Gde živiš: whitecity

maLKo sam se igrala sa macRom..

:]

offline
  • bocke  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator Linux foruma
  • Veliki Pingvin
  • Guru
  • Pridružio: 16 Dec 2005
  • Poruke: 12567
  • Gde živiš: Južni pol

Dobre su ti slicke... Tek sad sam pogledao one poslednje s prethodne strane. Nego, koliki je ovo zoom? I koji aparat je u pitanju? Wink

offline
  • Pridružio: 14 Avg 2006
  • Poruke: 309
  • Gde živiš: whitecity

u pitanju je super macRo [SM]

3.6x digitalni zoom..

al najvishe koristim obichan SM, eventualno 1.4 ili 1.8 zoom..

u pitanju je canon a430


Dopuna: 30 Apr 2007 16:06

shta ste propustili juche:


















Dopuna: 04 Maj 2007 23:58

























offline
  • Pridružio: 23 Jun 2004
  • Poruke: 3996

uuuuuuu, Marushka, daj ovaj narandzasti cvetic sa vecim dimenzijama!
Hvala

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 5452 korisnika na forumu :: 17 registrovanih, 2 sakrivenih i 5433 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Andy, berste23, darkojbn, gost321, hyla, Japidson, kaskadija, kybonacci, nenomir, Neutral-M, nezavisni mislilac, Polifon, samp1389, saputnik plavetnila, scimitar19, US_Rank_0, Zastava