• Software developer
  • Pridružio: 06 Sep 2005
  • Poruke: 3800
  • Gde živiš: Beograd

Mozda je i ignjatijevic ako sam dobro video trebao da dobije drugi zuti zbog starta nad moreirom.

Trenutno 1:2 za grobare, kao sto rekoh, imaju konkretniji napad. Zvezda pokusava da vise napdne ali nista konkretno da stvore....

• saten  Female
  • Legendarni građanin
  • Zvezdočtec... :)
  • Pridružio: 05 Jan 2008
  • Poruke: 3361
  • Gde živiš: Montmartre Quarter :)

N1k0l4 ::Knezevic zasluzeno crveni karton, prilicno bezobrazan i nesportski potez ponovo.

Jesam grobar, ali Knežević ga pretera.... Zaslužio je crveni...

• Pridružio: 13 Jan 2008
  • Poruke: 3657
  • Gde živiš: Stara Pazova

Napisano: 28 Nov 2009 17:57

Tu je po meni više kriv trener što ga na vreme nije izveo iz igre jer ovo se moglo očekivati. Zvezda i pored toga deluje kao dva zbunjena ludaka u buretu. Stamenković.... Šta reći? Mogao je da izađe iz kaznenog na Klea. Ranije sam govorio i sad ću ponoviti, nije mi jasno zašto je on golman broj 1 u Zvezdi, on to ne zaslužuje.

Dopuna: 28 Nov 2009 17:59

Grobari... Divljaci i primitivci...

Crazy Wiking ::

Ne možeš da generalizuješ... Ima divljaka i kod jednih i kod drugih... Confused

Da, slažem se, rekao sam to za one koji su u tom momentu bili u krupnom planu.

Crazy Wiking ::Da, slažem se, rekao sam to za one koji su u tom momentu bili u krupnom planu.

Na žalost kod nas ne može normalno da se gleda fudbal... Uvek mora da izbije neki incident... Confused GUZ - Glavom U Zid

Bio je to odličan "napadački" derbi Zvezdinih balerina, pas napred, 6 nazad. LOL
Kakva tragedija, katastrofa, nezalaganje, nemoć...

Napisano: 28 Nov 2009 18:23

Dakle da rezimiram svoj utisak.
Nista posebno ali ne toliko dosadno kao vecina derbija zadnjih godina.

Pobeda partizana moze se reci da je pobeda na iskustvo. Drugo poluvreme iako smo imali igraca vise nismo uspeli da damo gol, bilo je dosta lepih prilika, za razliku od komsija koji su jednu od retkih prilika pretvorili u gol. Doduse imali su par solidnih pokusaja za kontranapad.

Totalno bzvz produzeno samo 4 minuta. Pa samo na izmene je trebao da produzi 3 minuta. A ono paljenje je trajalo bar 7-8 minuta... Realno tu je zvezda na gubitku jer od inidenta ima inicijativu. Al dobro, uvek su porazenima sudije krive.

"Navijaci" ... mislim stvarno... koliki debil treba biti da se pale stolice, da se lomi i ostalo.... Jos kad ih vidim kako se ponose time, pa kao stite vatru i ostalo... daj bre, pa kaznite ludake, zabranite im ulazak na teren, bar sad nisu nosili nista preko lica, jasno se videlo ko je i sta je... gde je mozak tim ljudima?

Dopuna: 28 Nov 2009 18:24

Navijacima crvene zvezde svaka cast na navijanju i podrsci kao i na koreografiji sa pocetka utakmice

• Pridružio: 19 Jul 2007
  • Poruke: 883
  • Gde živiš: malo ovde, malo onde

Realnost je ipak drugacija od tabele nase postene lige, i od slike koju stvaraju placeni mediji u Srbiji. Srbija i Beograd imaju jednog sampiona , i to je FK Partizan. A SAO Delta i ostale medijske tvorevine neka igraju igrice na kompu.
Smrt fasizmu, napred Partizan.
Idemo dalje...

• tuzor  Male
  • Pridružio: 03 Sep 2007
  • Poruke: 4115
  • Gde živiš: U Kraljevstvu duha

Od mojih "partizanovaca" nešto bolji od ostalih su bili: golman Božović, Krstajić, Petrović, Ljajić i (samo zbog izuzetnog gola) - KLEO. Od Moreire sam očekivao nešto više od borbenosti i izgaranja.

Od "zvezdaša": Bogdanović i (naročito) Blažić. Blažić je imao nekoliko izuzetnih pasova u dubinu, i par centaršuteva koji su uneli pometnju u odbranu "Partizana"; još tokom prvog poluvremena videlo se da takav igrač nedostaje "Zvezdi" na sredini terena. Lekić se dosta trudio, ali ovog puta mu je slabo šta polazilo za nogom (odnosno glavom). Jevtić je u dva navrata mogao da se proslavi; da je dao jedan pogodak, verovatno bi sve bilo drugačije.

Paljenje i bacanje stolica je čin vandalizma; uvek može da se izmisli neko opravdanje, neki dovoljno provocirajući razlog, ali to ništa ne menja u suštini: Odvratno, i ponižavajuće za sve iskrene navijače, pogotovo navijače "Partizana".

Srđa Knežević što pre treba da shvati da ima problem, i to veliki. Takođe treba da zna da taj problem nije nerešiv, ali da rešavanje iziskuje prethodno "ozdravljenje" celokupne njegove ličnosti.

03 Sep 2010 10:43 Lorki Zaključavanje topica Razlog: Rešeno je, dalja diskusija nema svrhu

Ukupno su 1032 korisnika na forumu :: 27 registrovanih, 3 sakrivenih i 1002 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., anbeast, ccoogg123, DejanSt, DonRumataEstorski, dule10savic, galerija, GandorCC, HrcAk47, Ilija Cvorovic, krkalon, Leonov, lord sir giga, mercedesamg, Mercury, Metanoja, Nikolaa11, NoOneEver Dreams, raptorsi, ruger357, Shinobi, vathra, vlajkox, vukovi, zeo, zixmix, žeks62