|
Poslao: 05 Avg 2012 07:03
|
offline
- vilenjakmax

- Zaslužni građanin
- Pridružio: 13 Jun 2011
- Poruke: 503
|
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 07 Avg 2012 07:58
|
offline
- vilenjakmax

- Zaslužni građanin
- Pridružio: 13 Jun 2011
- Poruke: 503
|
Што волим комшије, више се баве Звездом него клубом за који се не навија већ који се воли.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 09 Avg 2012 08:21
|
offline
- vilenjakmax

- Zaslužni građanin
- Pridružio: 13 Jun 2011
- Poruke: 503
|
Napisano: 07 Avg 2012 13:36
Не знам, али неко из групе озбиљних клубова. Међутим, треба прво проћи Омонију.
Dopuna: 09 Avg 2012 8:21
Комшије испале из ЛШ, а ми вечерас имамо историјску шансу да у 360 минута овогодишњег српско-кипарског дуела постигнемо гол!
|
|
|
|
|
|