Manchester United Fan Club

13

Manchester United Fan Club

offline
  • Daktilograf 21. veka
  • Pridružio: 17 Maj 2007
  • Poruke: 2766
  • Gde živiš: Apsurdistan

Sirius ::Mašinerija radi bez zastoja. Zaseli smo na prvo mesto i tako će biti do kraja. Ziveli Čelsi pobeđen sa 3:1.
Da li si gledao meč?
Čelzijevi napadači promašili dve 200% šanse. Na drugoj strani Mančester je baš imao sreće i Nanijeva bomba. Luđi meč davno nisam gledao.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Miloš
  • Pridružio: 26 Jan 2011
  • Poruke: 1390
  • Gde živiš: Beograd, Zvezdara

Mnogo dobra utakmica.
Bilo je stvarno zanimljivo gledati je....
Celzi je imao mnogo vise suteva na Gol, ali Mancester je Mancester ! Mr. Green



offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 18910
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Leonardo ::Sirius ::Mašinerija radi bez zastoja. Zaseli smo na prvo mesto i tako će biti do kraja. Ziveli Čelsi pobeđen sa 3:1.
Da li si gledao meč?
Čelzijevi napadači promašili dve 200% šanse. Na drugoj strani Mančester je baš imao sreće i Nanijeva bomba. Luđi meč davno nisam gledao.


Јесам, наравно. Видео сам на крају да пише 3:1... Mr. Green

offline
  • mcrule  Male
  • Legendarni građanin
  • Michael
  • Spy[Covert OPS], Gathering Intel/Info & The Ultimate Like Master[@ MyCity]
  • Pridružio: 21 Feb 2010
  • Poruke: 16934
  • Gde živiš: 43.6426°N 79.3871°W

Jako razocaravajuce za Crvene Djavole...

Sreca sto su i taj bod uopste izvukli...i to kod kuce protiv Bazela... Bebee Dol



P.S.
A. Young opet dao gol, poceo je lepo da se adaptira i ovde, u formi je kao sto je bio i u Aston Villi. smešak
Zaljubljen

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 18910
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Боље сад да киксирају...

offline
  • Pridružio: 30 Sep 2011
  • Poruke: 3

Ma Welbeck razbija, dečko je strašan. Ferguson očigledno ima povjerenja u njega.

offline
  • Toni  Male
  • Super građanin
  • How bad do you want it
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 1108
  • Gde živiš: Petrovgrad

Auuu jedinstvo sta ovo bi danas Smile

offline
  • Cigarette Smoking Man
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 9113
  • Gde živiš: Beograd

Ne sećam se kada je Mančester Junajted bio poslednji put ovako ponižen na svom stadionu. Ne sećam se.. Bebee Dol

offline
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 3271

Od kada znam za sebe i pratim fudbal, nikada nisam video ubedljiviju pobedu nekog tima nad Junajtedom.

offline
  • Pridružio: 16 Jun 2005
  • Poruke: 2392
  • Gde živiš: Beograd

Utakmica danas i njen rezultat su baš redak prizor. City ih je baš pregazio... Komentator reče da je ovo najubedljivija pobeda za City u gradskim derbijima (prethodni rekord je bio 5:1).

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2992 korisnika na forumu :: 84 registrovanih, 14 sakrivenih i 2894 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, _Rade, A.R.Chafee.Jr., Apok, Arhiv, Aristotle2002, Baždaranac, Bojan198527, bojanstros9, boracbl1389, branko7, brufen, bufanje, bunker, CHARLIE JA., Cirkon, Colt D, crnogorac, cuvarkuca, Cvijo_ue, cyprus, darcaud, Despot1, Dimitrise93, DragoslavS, DS01, Džekson, Ercomero, Feller, Hans Gajger, ivica976, kaput21, Kobrim, kolateralnasteta, komenski, LostInSpaceandTime, Marko Marković, mean_machine, mercedesamg, Mercury, milanpb, Miler88, minke, misaru, mnn2, Mrav Obrad, mrdaak, nenooo, nikolabb, novator, OgnjenMitric, Otto Grunf, picknick, Piicoki, rajkoplje, rakivan, raso76, raster12, repac, Robin, rodoljub, S-G, SirOliver, Smiljke, Smiljkovich, Sonic, spalev, starlights, stegonosa, Tastatura ratnik, tecataki, TheDictator, Titan, Ugljesa99, v82, vensla, vidra boy, vladom6, VP6919, Walkers, xAlex2, XBMC, zmajbre, Zorge