Stvarno,to si u pravu, uneo se k'o da se igra finale LS. Mr. Green

Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 07 Jan 2006
  • Poruke: 53
  • Gde živiš: Vrsac

dobro je i pored ocajne igre ipak uspesan autogol bajalice.Nije mi jasno zast reber nije ranije izvrsio izmene,jedino sto moze da nas kosta titule su pozajmice marinkovica i grubjesica i neforsiranje tj. neigranje veselinovica to je talenat i igrac bolji i od radonjica i lazovica i boye,sto se i videlo kad je usao u igru.napad je postao ubojitiji i nakon njegova dva suta izvan 16 imali smo mnogo vise sanse za gol nego za celu utakmicu.MARINKOVICE I VESELINOVICA U PRVI TIM.

UPRAVA NAPOLJE

ONLY YOU PFC

offline
  • Pridružio: 03 Mar 2005
  • Poruke: 1163

Grobari ponovo organizuju proteste

Navijači Partizana, popularni "Grobari" u nedelju 5. marta ponovo počinju protestna okupljanja ispred stadiona Partizana, nezadovoljni radom uprave fudbalskog kluba.

Kao i u jesenjem delu šampionata, Grobari će se okupiti na platou ispred južne tribine jedan sat uoči prvenstvenog duela sa Zemunom (koji je zakazan u 13.30).

Najvatreniji navijači Partizana bojkotuju utakmice fudbalskog kluba od teškog poraza u kvalifikacijama u Kupu UEFA od izraelskog Makabi Petah Tikva.

Oni traže ostavku cele uprave, koju optužuju za loš rad i za konstantnu prodaju najboljih igrača.

• Gde živiš: Transilvania

Naravno da protestvujemo, videce kako ce im biti sa praznim jugom na derbiju. To je jedna neshvatljiva mafia i svako ko bojkotuje utakmice je pravi navijac FC Partizana. Videli smo to i na basketu!

Pozz

offline
  • Pridružio: 24 Apr 2005
  • Poruke: 2530
  • Gde živiš: Obrenovac

Sad se zavrsilo prvo poluvreme utakmice sa Zemunom i moram reci da mi prvo poluvreme deluje krajnje cudno, tj, fudbaleri Zemuna su ili namerno onako nespretni ispred gola ili su se uplasili...sad je rezultat 0:0, ali krajnje mi je sumnjivo prvo poluvreme, jel gleda jos neko? Ocekujem golove za partizan pocetkom poluvremena

Dopuna: 05 Mar 2006 15:26

Ok ipak su se samo uplasili Smile

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 1715

Partizan je odigrao nereseno 0:0 , i pored toga sto je zemun poslednjih 10 minuta igrao sa igracem manje.Mislim da su im sanse za osvajanje titule svedene na minimum...

• Gde živiš: k mitrovica

^next^ ::Partizan je odigrao nereseno 0:0 i mislim, i pored toga sto je zemun poslednjih 10 minuta igrao sa igracem manje, mislim da su im sanse za osvajanje titule svedene na minimum...

Mislim da je i Lazovic konacno ukapirao da nema nista od njegove tada jasne racunice "13 utakmica toliko pobeda i titula je tu"..... Razz

offline

Ma gde minimalne sanse, Zvezda kiksira negde i jos i derbi...ima jos mnogo da se igra

offline

Na derbiju nas nisu pobedjivali ni kada su imali mnogo jacu ekipu od ove, pa zasto bi nas sada dobili?

@freakpotamus

Ko kaze da Partizan nece jos negde da kiksne? Very Happy

Pozdrav

offline

Ma Pertizan napunio one nesrecnike iz Ivanjice i odmah mi ovo, mi ono.... Na zadnje dve utakmice ljudi nemaju niti jednu sansu i hoce titulu... Mozda, ali ne ove godine!

Ko je trenutno na forumu

Ukupno su 1077 korisnika na forumu :: 34 registrovanih, 6 sakrivenih i 1037 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: anbeast, Apok, bladesu, bokisha253, Darko8, debeli, DejanSt, DonRumataEstorski, dule10savic, galerija, GandorCC, Georgius, HrcAk47, Ilija Cvorovic, krkalon, lord sir giga, Metanoja, Milos ZA, milos.cbr, milutin134, nenad81, Nikolaa11, NoOneEver Dreams, raptorsi, ruger357, Shinobi, Srki94, tubular, vathra, vladetije, ZetaMan, zixmix, |_MeD_|, žeks62