Prvenstvo Evrope u fudbalu za igrače do 19 godina

• Legendarni građanin
  • Pridružio: 03 Sep 2007
  • Poruke: 4115
  • Gde živiš: U Kraljevstvu duha

Fudbalska reprezentacija Srbije (igrači do 19 godina) izborila je plasman u polufinale Evropskog prvenstva, koje se održava u Ukrajini!
Srbija je u svojoj grupi osvojila prvo mesto, današnjom pobedom nad Turskom od 1:0.

Citat:Golom Danijela Aleksića, fudbalera Vojvodine, u 17. minutu meča Srbija je došla i do druge pobede u grupi, posle trijumfa protiv Španije u drugom kolu i sa prvog mesta obezbedila plasman u polufinale Prvenstva Evrope za igrače do 19 godina.

Iako su pre početka takmičenja mnogi smatrali Španiju i Francusku kao glavne favorite u ovoj grupi, izabranici Aleksandra Stanojevića su odličnim igrama, iako bez osmorice igrača koji su nastupali u kvalifikacijama, osvojili prvo mesto u grupi i ostvarili zaista veliki uspeh.

''Orlići'' su posle vođstva kontrolisali meč, a posao im je bio olakšan od 68. minuta, kada je isključen Simsek.

Drugi polufinalista iz Grupe B je reprezentacija Francuske, koja je danas savladala Španiju istim rezultatom, golom Brahimija u 27. minutu.

4. Turska 1

Citat:U Grupi A, koja se igrala u Donjecku, Engleska je demolirala Sloveniju 7:1 i zahvaljujući boljoj gol-razlici našla se na čelu, sa pet bodova, koliko je skupila i Ukrajina, koja je minimalnim rezultatom pobedila Švajcarsku.

Tabela Grupe A: Engleska 5, Ukrajina 5, Švajcarska 4, Slovenija 1.

Polufinala su na programu u četvrtak, 30. jula.

Ukupno su 1006 korisnika na forumu :: 22 registrovanih, 3 sakrivenih i 981 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Korisnici trenutno na forumu: _Rade, Bobrock1, Botovac, darkangel, Djordje29, Futog 74, ILGromovnik, Karla, kinez88, Kriglord, Krvava Devetka, LUDI, Nemanja.M, opt1, paja69, panzerwaffe, Parker, powSrb, sabros, Shilok, slonic_tonic, sovanova95