|
Poslao: 07 Jul 2014 15:25
|
offline
- vasa.93

- Moderator foruma
- Pridružio: 17 Dec 2007
- Poruke: 14828
- Gde živiš: Niš
|
Napisano: 07 Jul 2014 15:21
Sale, bila je negde vest o tome, pominjali su se mečevi u kojima je prethodno sudio, pa i greške koje je pravio. Prema pročitanom, tačno se uklapa u profil "dobrog" sudije. Ne mogu da nađem tu vest sada.
Dopuna: 07 Jul 2014 15:25
Brazilski vudu sveštenik baca kletvu na Nemce: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Brazilci su spremni.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 07 Jul 2014 15:41
|
offline
- _Sale

- Prijatelj foruma
- Pridružio: 30 Jul 2010
- Poruke: 13451
- Gde živiš: Z-moon
|
Delegiranje je bilo juče, nema šanse da je ranije pominjan kao sudija za ovaj meč.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 07 Jul 2014 15:48
|
offline
- _Sale

- Prijatelj foruma
- Pridružio: 30 Jul 2010
- Poruke: 13451
- Gde živiš: Z-moon
|
To je onaj isti što nije video Suarezov kanibalizam.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 07 Jul 2014 18:05
|
offline
- Acid_Burn

- Moderator foruma
- Glavni moderator foruma Zabava
- Hellraiser
- Demon to some. Angel to others
- Pridružio: 07 Jan 2005
- Poruke: 25503
- Gde živiš: Beneath the Black Sky
|
Najebaše ga Nemci sa ovakvim sudijom+Južno Amerikanac.
Što bi se kod nas reklo: Ko će ako neće svoj svome.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 07 Jul 2014 20:17
|
offline
- vasa.93

- Moderator foruma
- Pridružio: 17 Dec 2007
- Poruke: 14828
- Gde živiš: Niš
|
FIFA je ipak odbila žalbu Brazila. Takođe je demantovano da je start Sunige nad Nejmarom bio nameran. Čini mi se dve ispravne odluke.
Nego, sada mi se ova žalba Brazila čini kao "mazanje očiju" obzirom na izbor sudije za taj meč...
Što se Mažića tiče, završio je posao na ovom prvenstvu.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 08 Jul 2014 09:47
|
offline
- Hibrid98Files

- Elitni građanin
- "Psychopath"
- Més que un club
- Pridružio: 07 Jul 2012
- Poruke: 2168
- Gde živiš: Barcelona,Spain
|
Vidjelo se iz aviona da ide da ga povrijedi, ali vratice se i njemu kad tad ..
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 08 Jul 2014 09:50
|
offline
- _Sale

- Prijatelj foruma
- Pridružio: 30 Jul 2010
- Poruke: 13451
- Gde živiš: Z-moon
|
Mislim da prevod nije potreban:
Citat:Cüneyt Çakir from Turkey will referee the second semi-final between the Netherlands and Argentina.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 08 Jul 2014 11:36
|
offline
- LoXo

- Super građanin
- Pridružio: 14 Okt 2011
- Poruke: 1212
|
Ja bih uveo pravilo da ne moze sudija da bude sa istog koninenta kao i reprezentacija
Npr igraju Brazil i Nemacka - treba da sudi neki Azijat ili Afrikanac
|
|
|
|
|
|