• Prijatelj foruma
  • Pridružio: 13 Nov 2003
  • Poruke: 11059
  • Gde živiš: Novi Sad

Fudbalska reprezentacija SCG nastavila je seriju mečeva bez poraza, koja traje već godinu dana.

„Plavi” su u noći između srede i četvrtka u Torontu igrali sa Italijom 1:1, u prijateljskoj utakmici, u kojoj su obe ekipe nastupile sa podmlađenim sastavima.

Naša selekcija povela je golom debitanta Nikole Žigića u 25. minutu, a izjednačio je najbolji strelac Serije A Kristiano Lukareli sedam minuta pre kraja.

Meč je odigran pred 22.138 gledalaca u "Rodžers Centru".

B92

Dopuna: 09 Jun 2005 23:51

Zar nije Vucinic dao gol?

Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 24 Apr 2005
  • Poruke: 2530
  • Gde živiš: Obrenovac

Vucinic? Otkud ti to? Gol je dao dugajlija od dva metra Smile. Nisi gledao mec?
Bravo Zigo, nastavi tako al tesko da ce te staviti u prvu postavu ubuduce, ne igras za klub koji ima prolaz kod selektora....

offline

Tv mi je bio upaljen ali sam radio nesto na kompu tako da nisam obracao paznju a ucinilo mi se da je komentator u jednom momentu rekao da je Vucinic dao gol. Ocigledno sam bio "malo" premoren pa nisam dobro cuo.

• Gde živiš: Beograd

Pisalo je i na livescore.com da je Vucinic dao gol. Ali ako je Vucinic za ovih par dana onoliko izrastao, onda neka ga je dao. Wink

offline

Onda sam ja ipak dobro cuo, ali su drugi pogresili Smile

Ko je trenutno na forumu

Ukupno su 1226 korisnika na forumu :: 52 registrovanih, 8 sakrivenih i 1166 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, A.R.Chafee.Jr., ajo baba, amaterSRB, Apok, armor, Atomski čoban, bojank, Bubimir, Buzdovan, cenejac111, cinoeye, Dorcolac, Futurama, goxin, ILGromovnik, Istman, Ivan Campo, JimmyNapoli, Još malo pa deda, Karla, kokodakalo, kolle.the.kid, Krusarac, Krvava Devetka, kuntalo, Lieutenant, Luka1998, Marko Marković, mikrimaus, mile23, milenko crazy north, milimoj, miodrag, moldway, Nemanja.M, NoOneEver Dreams, Oscar2, ozzy, Rakenica, raketaš, raso7, Regrut Boskica, SR-3m, Srki94, stankolich, wolverined4, Wrangler, zdrebac, Živković, Žrnov, žeks62