Unosenje foto-aparata na Marakanu?

Unosenje foto-aparata na Marakanu?

offline
  • ramko 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 07 Jun 2009
  • Poruke: 1

Da li je dozvoljeno unosenje foto-aparata na marakanu?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Bojan  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 13 Nov 2003
  • Poruke: 11059
  • Gde živiš: Novi Sad

S obzirom sta se sve unese ne vidim zasto bi unosenje fotoaparata bilo problem.



offline
  • Brano  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 26 Dec 2008
  • Poruke: 1428
  • Gde živiš: Bijeljina

Dozvoljeno, provereno sinoc Smile

Jeste da pretresaju sve ali aparate i mobilne dozvoljavaju uneti.

Upaljace ne daju kao i kovani novac.

offline
  • Pridružio: 06 Sep 2006
  • Poruke: 535
  • Gde živiš: Iza oblaka!

Наравно да је дозвољено, али ако идеш на Север није препоручљиво!!!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1700 korisnika na forumu :: 64 registrovanih, 6 sakrivenih i 1630 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6footboy, A.R.Chafee.Jr., Ailton, bakovaca, Banovo Brdo, blatruc82, boromir, bunker, C-Gun, cakija, coaa, crazydkure, Daba75, Dekanovic, divison, doom83, Dr.Strangelove, dskrlec33, dushan, Džekson, Electron, esko_hz, Faki-Valjevo, Georgius, iceburn, jodzula, Joint Chief, Lotus, mačković, Medojed, mercedesamg, miki kv, milanstankovic087, Miler88, Mirage 2000N, Mitch22, mocnijogurt, MountAndBlade, Niki2024, novapot, OKT, panzerwaffe, Podljub, Pururin, Radio operater, repac, rodoljub, scimitar19, Sevatar, Siti2, Smiljkovich, starlights, stokssone, superwhy, synergia, vathra, VBoss, Veless, Velizar Laro, Vlada78, voja64, vojnik švejk, zemljanin, zokizemun