Da li bi imalo neki efekat?

Da li bi imalo neki efekat?

offline
  • Pridružio: 24 Feb 2007
  • Poruke: 167
  • Gde živiš: Babusnica

Zanima me da li bi povecao performanse na PIII racunaru kda bi mu stavio recimo 9250 sa 128 MB umesto GF4 64 MB?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 12 Jan 2004
  • Poruke: 9661
  • Gde živiš: Čačak

Nista spec.
Bolju grafiku za igre, ali igre koje su pisane za PIII rade i za GF4.



offline
  • oblak  Male
  • Legendarni građanin
  • Glavni moderator foruma Mobilni telefoni
  • LEBE KISELI
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 6355

Slazem se sa Nikoloom...Krajnje je vreme da promenis racunar...
procesori mobilnih telefona se opasno priblizavaju taktovima nekadasnjih pentium-a... Mr. Green

offline
  • Pridružio: 24 Feb 2007
  • Poruke: 167
  • Gde živiš: Babusnica

Ovaj pentium je nezamenljiv. Imam jos jedan kompjuter na 2800MHz ali mi je ovaj prirastao uz srce.Pa me zanima mogu li kako jos da ga pojacam?

offline
  • Pridružio: 27 Apr 2005
  • Poruke: 170

Da, može da se pojača dodavanjem još ram memorije i stavljanjem brže grafičke, ali ne te, 9250 nije brža od GF4

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2385 korisnika na forumu :: 34 registrovanih, 3 sakrivenih i 2348 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9k38, amaterSRB, Bubi, Bubimir, BUDDAR70, cebam, Comyymoc, darionis, Dimitrise93, Dovla 1980, Foxdie, HogarStrashni, HrcAk47, hyla, ivan979, kutija11, Lance Guest, MaksicZoran, mile.ilic75, miodrag, Mzee, nuki1234, Papadubi, PlayerOne, proka89, S2M, sap, t.e.m.p.l.a.r., tomigun, VekiJ, Velibor Radoja, Zoran1959, Zvonkozvonko, 79693