Dva monitora pregorela u 2.Meseca dana:: zasto??????

Dva monitora pregorela u 2.Meseca dana:: zasto??????

offline
  • Pridružio: 05 Sep 2012
  • Poruke: 122
  • Gde živiš: Slovenija

Dobri ljudi pomozite sa savetom!

Kod mog unuka u roku dva meseca pregorela 2 monitora, ovako nema na monitoru crn ekran, sad sam ja probao na moj komp, isto mmonitor CRN, njegov komp prikljucio na moj montor radi KOMP.

Win.7.

hvala za svaki savet.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Miroljub Čeperković
  • mašinska
  • Pridružio: 20 Mar 2012
  • Poruke: 2182
  • Gde živiš: Vrnjačka Banja

Koja marka i model monitora je u pitanju



offline
  • Pridružio: 05 Sep 2012
  • Poruke: 122
  • Gde živiš: Slovenija

Prvi je bio LG drugi Beno

offline
  • Pridružio: 20 Mar 2011
  • Poruke: 1316
  • Gde živiš: Beograd

Možda su monitori bili falični a možda je i problem sa instalacijama i naponom u utičnici.

offline
  • Pridružio: 05 Sep 2012
  • Poruke: 122
  • Gde živiš: Slovenija

Moguce, hvala za pomoc

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 4235 korisnika na forumu :: 120 registrovanih, 8 sakrivenih i 4107 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 33 bren, 357magnum, aleksmajstor, AleksSE, Ares12356, BaneM75, BOOM COMPANY, Boris90, BOXRR, branko7, BSD, cikadeda, crazydkure, Crazzer, CrveniSolaris, cvrle312, Dado78, darkojovxp, DDragoje, dejan1972, Deki Duga Devetka, Despot Đurađ, dj.ape, Djokislav, djuradj, doktor097, Dorijan Grej, Dragacevac, draganca, Dragon Order, DrMrPr, dusanobr, Džekson, Frunze, GeoM, Georgius, Giskard, Goksi95, Great White, HawX, ikan, Ikica977, Imperator_Aleksandr_lll, Incognito, Insan, ivan1973, Jeremiah, Jose, Kaponi, kinez88, komenski, Koser, Kruger, kybonacci, ladro, Lester Freamon, Lieutenant, lima, Medojed, Metanoja, micke83, MIKI63, mikoyan21, mile.ilic75, Milometer, Mrav Obrad, narandzasti, nebojsag, nevjerna beba, nightwish 01, nikolapetkovic, Nole, Ns1975, obsc, OgnjenMitric, Paklenica, peho_atropin, Pekman, peradetlić, Peruta, Raso75, Rema000, Remain, Remarqe, Sale0501, sale755, sasovsky, sekretar, Sevatar, Sharpshooter, Sir Budimir, Sirius, SirOliver, Sićko, skvara, spikespiegel832, StankoVrankovic, stegonosa, Str2022, StrahinjicOgnjen, superwhy, Szigetwar, t.e.m.p.l.a.r., tomo2, vaci, veljkovicdani, VJ, Vlada78, Vlado82, vrgudinac, Wehicle, wolverined4, Zastava, Zec, Zjmc, Zoran1959, Zorge, Đurđevdan, 79693