Kako uci u podesavanja

Kako uci u podesavanja

offline
  • Miroslav Tanaskovic
  • Gradjevinski tehnicar
  • Pridružio: 02 Jan 2009
  • Poruke: 810
  • Gde živiš: Cacak

Imam graficku kartu nvidija 9500 ali nemogu da udjem u podesavanja da bi prikacio lcd tv



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Aco  Male
  • Moderator foruma
  • Aleksandar
  • Pridružio: 12 Maj 2006
  • Poruke: 16826
  • Gde živiš: /home/aco

Imaš li instalirane zadnje drajvere, desni klik na destkop imaš li negde nvida control center.



offline
  • Miroslav Tanaskovic
  • Gradjevinski tehnicar
  • Pridružio: 02 Jan 2009
  • Poruke: 810
  • Gde živiš: Cacak

E to je ono sto me buni ranije sam to imao sad ga nema a drajver je sam skinuo posle reinstalacije sistema Inace graficka karta je NVIDIJA GeForce 9500 GT (Microsoft Corporation-WDDM v1.1)

offline
  • Aco  Male
  • Moderator foruma
  • Aleksandar
  • Pridružio: 12 Maj 2006
  • Poruke: 16826
  • Gde živiš: /home/aco

Pa probaj ponovo instalirati drajver.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Miroslav Tanaskovic
  • Gradjevinski tehnicar
  • Pridružio: 02 Jan 2009
  • Poruke: 810
  • Gde živiš: Cacak

Hvala Aco sad je uredu pojavio se i u traj-u i na desni klik na desktopu

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 920 korisnika na forumu :: 22 registrovanih, 3 sakrivenih i 895 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 04bokibole, Bobrock1, Boris BM, brandža84, In_hero, ivan979, Jablan, JOntra, kaisarevic1, ljubo70, LostInSpaceandTime, mnn2, Posmatrac77OKB, radza1, ruma, S-lash, sasakrajina, superwhy, ujke, vaci, yrraf, Zoran1959