Predlog

Predlog

offline
  • Pridružio: 23 Avg 2005
  • Poruke: 275
  • Gde živiš: Apatin

Koja ima dobra graficka kartica da se kupi oko 70-80 evra?Ja imam Radeon 9200SE pa mislim doplatiti da uzmem neku bolju.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 06 Maj 2003
  • Poruke: 1263
  • Gde živiš: Apatin

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Imas cenovnik. Skini i uzivaj.
P.S



offline
  • Pridružio: 23 Avg 2005
  • Poruke: 275
  • Gde živiš: Apatin

Hvala

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 7317 korisnika na forumu :: 10 registrovanih, 1 sakriven i 7306 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., Belac91, Drugsparrow, Džekson, havoc995, komsija1, Milos82, spalev, Vlado82, Zastava