Problem sa grafickom

2

Problem sa grafickom

offline
  • Pridružio: 28 Okt 2013
  • Poruke: 18

joj ja neznam koji su drajveri instalirani,to mi je pre par dana uradio drugar a ja nisam ni znao da graficka nece da radi kad se ukljuce igrice, a on tek za par dana dolazi. a na napajanju ima nekih kolinaca,jer sve da prepisem?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 15 Jan 2014
  • Poruke: 15

jednostavno odnesi kod majstora i pitaj sta mu je,kada ti kaze uzmi komp i brisi kuci pa popravi to.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 697 korisnika na forumu :: 65 registrovanih, 1 sakriven i 631 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: bankulen, batana, bojan313, bojank, Borkanović, brundo65, cenejac111, Centauro, DavidA, Djokislav, djonsule, Dragon Order, Duck of Death, EXIT78, gaga23, Goran_, Hans Gajger, HawX, iceburn, Inner-Cell, IvanMiletic, Jomini, KizJ, kljift, komenski, koom0001, kybonacci, Lazur_01, Linda, lukac, m0nstrum_, Magarac, Mane88, marko.markovic, MarkoW, Medojed, mercedesamg, Metanoja, miljannis, Milun24, Mitogna, narandzasti, nuke92, ostoja, pein, PlayerOne, prle122, probisic, Profesor_018, Raso75, Rogan33, simicnenadbg, Sin Boskic, Sir Budimir, Smiljkovich, starlights, Steeeefan, Stoilkovic, Tandrkalo, Tastatura ratnik, vaci, Vanderx, Vlado82, VPV, šumar bk2