koja je grafika bolja

2

koja je grafika bolja

offline
  • Pridružio: 02 Feb 2008
  • Poruke: 14018
  • Gde živiš: Nish

Golden Era ::skini msi afterburner i sve ces sam skontati nije tesko .. drug da nisam mislio ovo da kezem ne bi ni rekao ..


Da dodam samo ... Overlokovanje komponenti od strane nestrucnog lica moze u potpunosti unistiti komponentu.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 11572 korisnika na forumu :: 81 registrovanih, 9 sakrivenih i 11482 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 100jan, alke12, Bbbggg1979, bigbear, blankspace, blatruc82, bojank, bokicacar, bpvl, bunker, cakija, CHARLIE JA., Cicumile, coaa, cojapop, darkkran, dd201176, debeli, Demi87, dinamik, dolinalima, DonRumataEstorski, esko_hz, Feller, Gitzherai, GrammaticalAnalysis, gregorxix, Igritelj, ivan979, ivran064, Jeremiah, JOntra, Kenanjoz, kibihrchak, king111, kozhedub, kreker, Krin, Kruger, kunktator, lacko, Lepi Jova, MaksicZoran, mat, Medojed, mercedesamg, Mercury, Mi lao shu, milan47, milenko crazy north, Moldovan, monomah, nekdo, nesa1962, nixos, nobutado, Pale2025, Panter, panzerwaffe, Pilence, PlayerOne, Prometeus, Pururin, Pv123, sistem22, Srky Boy, stegonosa, TTN, vaci, Valter071, Vanderx, vathra, VBoss, veljko82, virked, voja64, vrgudinac, xoxxvelja, Zjmc, Zoca, 79693