nova/stara graficka

1

nova/stara graficka

offline
  • Pridružio: 10 Mar 2011
  • Poruke: 27

Nakon sto mi je crkla graficka ubacio sam staru graficku 128 MB I sta se sad desava? Krenem da igram football manager ili da pokrenem skype i racunar se restartuje. Zna li neko do cega je?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

Jesi obrisao stare drajvere od prethodne graficke sto si izvadio i instalirao nove drajvere za graficku koju si ubacio ?



offline
  • Pridružio: 10 Mar 2011
  • Poruke: 27

Nisam. Nemam drajvere od ove sad. Jedino da trazim na netu ako je do toga.

offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

Obavezno unistaliraj drajvere od te graficke sto je crkla.

Kad to uradis, reci mi koju graficku si stavio tu od 128 mb, koji operativni sistem imas i jel 32bit ili 64bit operativni sistem ?

offline
  • Pridružio: 10 Mar 2011
  • Poruke: 27

Gdje cu naci drivere od stare da ih uninnstaliram? I gdje mogu provjeriti je li 32 ilu 64 bitni sistem.

offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

1. Skinite program HWiNFO32 sa ove adrese, program je besplatan.

2. Instalirajte i pokrenite. Kada se program pokrene dobicete ovakav prozor:




Potrebno je kliknuti na RUN.

3. Kada se program startuje kliknuti na Report ikonicu u gornjem levom uglu:



4. Potom ce se pojaviti prozor izvestaja. U njemu je potrebno oznaciti da izvestaj bude u txt formatu i izabrati gde ce da se snimi klikom na dugme browse ( najbolje na desktop ), pa onda next:



5. Potom ce se pojaviti izbornik sta ce izvestaj da sadrzi, kliknuti na finish.



6. Na desktopu ce se pojaviti novi fajl.

7. Putem opcije Prikači Fajl pošaljite fajl na forum:

offline
  • Pridružio: 10 Mar 2011
  • Poruke: 27

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

Ovu si ubacio, jel tako ?

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


To je NVIDIA GeForce4 Ti 4200 i na osnovu logova tebi je drajver uredno instaliran. Da li ti se ventilator na njoj okrece ? Jesi siguran da je kartica ispravna ?

offline
  • Pridružio: 10 Mar 2011
  • Poruke: 27

Provjerio. Graficka vrela, a ventilator se ne okrece. Znaci, u tome je problem.

offline
  • Ričard  Male
  • Lavlje srce
  • Supermoderator
  • Zver!
  • Electro maintenance engineer
  • Pridružio: 28 Nov 2006
  • Poruke: 13745
  • Gde živiš: Vršac

Da li se ventilator vrti ako ga pomeriš prstom? Nije zaglavljen.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1095 korisnika na forumu :: 99 registrovanih, 4 sakrivenih i 992 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Abebe Bikila, aleph_one, Andrija357, Apok, Asteker, Avalon015, bankulen, Baždaranac, bojan313, BORUTUS, Cirkon, curiosity, darionis, Deki Duga Devetka, Dixtrix, DJUNTA, doom83, Dovla, draganca, Duce, fijufijukrozkapiju55, Frunze, g0xy, glados, Glavonja049, Gradjanin, Guster25, Helket, HogarStrashni, ILGromovnik, ivan979, Jeremiah, jon istvan, JOntra, K a s p e r, Kajzer Soze, Kamov, KizJ, ladro, Litostroton, Lj_ubo, LostInSpaceandTime, Lošmi, M74AB3, Marko Marković, markolopin, mat, mercedesamg, milanpb, milenko crazy north, minke, mist-mist, Mitch22, Moldovan, momcilob55, monomah, Mrav Obrad, mrdaak, mrgud2025, Mzee, Nasegorelist, NiKoLa27, nixos, Nobunaga, Nole, OldKresoje, Paklenica, Pururin, rajkoplje, rakivan, repac, S-G, S2M, Sagotolio, shadower78, Shinobi, SirOliver, Smiljkovich, synergia, TangoSix, Tanjagre, troki1971, vaci, veljko82, vija, VJ, Vlada78, Vlado82, vobo, Volfero, wulfy, Zec, zillbg, Zmaj Tolak, Zmajac, zokizemun, Zorge, 79693, 800077