|
Poslao: 19 Jan 2007 03:23
|
offline
- Pridružio: 15 Nov 2004
- Poruke: 488
|
Interesuje me koja od ova 3 modela je najbolji, mislim da su sve tri istog ranga, pa ako neko je nesto citao ili zna za koju da se opredjelim, dobro bi mi dosle te informacije. Thnx
U pitanju su:
1. GF-7100GS 256MB PCIE TVO+D EAGL
2. GF-7300LE 256MB PCIE TVO+D EAGL
3. GF-FX6200TC 256MB PCIE TVO+D EAGL
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 19 Jan 2007 04:25
|
offline
- Acid_Burn

- Moderator foruma
- Glavni moderator foruma Zabava
- Hellraiser
- Demon to some. Angel to others
- Pridružio: 07 Jan 2005
- Poruke: 25503
- Gde živiš: Beneath the Black Sky
|
7300LE
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
7100
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
6200
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 19 Jan 2007 09:11
|
offline
- Pridružio: 27 Apr 2005
- Poruke: 170
|
Trebalo bi 6200 da je najbolja, iako nije novija, i to zbog 128-bitne memorije ( ima najveći memory bandwith 11.2 GB/s )
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 19 Jan 2007 10:49
|
offline
- Pridružio: 15 Nov 2004
- Poruke: 488
|
i ja nemogu da se opredjelim, graficke su skoro iste neznam koja ima najbolje performanse,
ako se gleda bandwidth onda je 6200 daleko bolja, jer protok kod nje je dvostruko veci nego kod 7300 i 7100
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 19 Jan 2007 12:40
|
offline
- Janki90

- Elitni građanin
- Pridružio: 28 Maj 2006
- Poruke: 1536
- Gde živiš: Seven holy paths to hell
|
Bolje ti je uzeti iz novije generacije graficku ,ali ova je 64 bit-na sto je problem i zbog toga nebi uzeo.Pre bih uzeo 6200 i otkljucao na 6600.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 19 Jan 2007 18:29
|
offline
- Pridružio: 15 Nov 2004
- Poruke: 488
|
ipak je odluka pala na 6200, odlucio je bandwidth.
thnx svima
|
|
|
|
|
|