Animacija u .jpg formatu ?!

2

Animacija u .jpg formatu ?!

offline
  • Pridružio: 14 Feb 2011
  • Poruke: 941

Hajde. Sačekaj par nedelja da naidjem na takvu. Na Pinterestu bih mogao brže. Čim nadjem šaljem vam



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • higuy  Male
  • Legendarni građanin
  • penzionisani tabijatlija
  • crni hronicar
  • Pridružio: 21 Apr 2010
  • Poruke: 8565
  • Gde živiš: Dubocica



offline
  • Pridružio: 14 Feb 2011
  • Poruke: 941

Evo oni su stavili .gif na Twitter kao profilnu sliku a ja ne mogu
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Tj. odaberem ja .gif iz računara ali kad uploaduje sliku nema animacije, konvertuje u .png

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2550 korisnika na forumu :: 53 registrovanih, 8 sakrivenih i 2489 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, A.R.Chafee.Jr., Aleksej, aleksmajstor, amaterSRB, Andrija357, Ares12356, Ba4e, bojanM84, CHARLIE JA., Cicumile, Cigi, DavidA, Deki Duga Devetka, dendrit86, Doc, Electron, goran.vvv, goxin, GveX, HogarStrashni, indja, IQ116, Jester, kibihrchak, kutija11, ladro, Lep1na, LostInSpaceandTime, MaschinenPistole, mile.ilic75, MILO-VAN, Milometer, milos97, Mis uz pusku, nebidrag, Orc, Pekman, precan, ruma, sap, Semberija, skok, stegonosa, uruk, vaci, Vanderx, Velibor Radoja, vpetrovic, XBMC, yip314, yufighter, zemljanin