Tema - Horor [15 - 30 maj]

Tema - Horor [15 - 30 maj]

offline
  • Bojan  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 13 Nov 2003
  • Poruke: 11059
  • Gde živiš: Novi Sad

Znaci neki horor iz vaseg ugla. Svi ste gledali bar jedan horor film tako da prepustite se masti.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • natrix 
  • Zauvek prijatelj foruma
  • Pridružio: 21 Nov 2007
  • Poruke: 2196

Znači, evo recimo, -Drakula- iz mog ugla Mr. Green
(ovo u sanduku je njegova nevesta Mr. Green )


Slike koje sam koristila:



offline
  • Pridružio: 21 Maj 2008
  • Poruke: 1

offline
  • Chief Engineer @ svoj bizMis
  • Pridružio: 22 Jun 2005
  • Poruke: 7920
  • Gde živiš: Moskva, Rusija

@Ser Aaron Ling

Dobro dosao na forum.

Ovo je tema u kojoj clanovi koji su se prijavili da ce raditi graficke radove kace svoja dela. Posto si tek dosao na forum, "nisi na listi" za ovaj rad. Procitaj teme http://www.mycity.rs/Grafika/Jel-ima-zainteresovanih-za-radove.html i http://www.mycity.rs/Grafika/Lista-clanova-za-radove.html, videces koje su propozicije i kome da se obratis ako zelis da se ukljucis u rad grupe. Hvala.

offline
  • Pridružio: 13 Jan 2008
  • Poruke: 3657
  • Gde živiš: Stara Pazova

Evo jednog simpatičnog rada. Nisam hteo da preterujem sa unakazivanjem ljudi ili sa masakrom, ali mislim da će i ovo odgovarati temu. Ipak je ovo kulturiška forum! Wink
Želite li da idete u Disneyland? Smile



Da li još uvek želite? Mr. Green



Dopuna: 30 Maj 2008 20:51

S' obzirom da je danas 30. a da je rok za postavljanje slika od 15. do 30. maja to znači da je došlo vreme da završimo i sa ovom temom.

30 Maj 2008 20:52 Crazy Wiking Zaključavanje topica Razlog: Rešeno je
Isteklo je vreme za postavljanje radova.
 
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 930 korisnika na forumu :: 83 registrovanih, 11 sakrivenih i 836 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., Aleksandar Tomić, Banovo Brdo, blankspace, blue, boromir, BORUTUS, buducnost, bukefal, carinko, Chainsaw, Cicumile, Ciri1994, Colt D, cvrle312, Dare, DeerHunter, Dogma21, Draganeli, DrNeoCortex, dusan.l, dushan, Džekson, Ezbuck, Flanker-G, Goran 0000, Goran_, ikan, Ikica977, Istman, J - 6, jalos, Jaz, jeen yuhs, jodzula, Jonbonjovi, kapela, Kaplar2, klepesina, kolateralnasteta, Kolimator, Koplje, kulus, laurusri, Linda, loon123, lord sir giga, M74AB3, M855, Medojed, mercedesamg, mile.ilic75, milenko crazy north, Milometer, milos.cbr, moldway, nixos, nnovakis, Nomica, Oscar, Parker, Plumbum, proka89, radoznao, redstar011, Remarqe, rodoljub, Semprini, skok, Sonic, Srdjadj70, StalniPromatrač, stegonosa, theNedjeljko, uruk, VanZan, Velički, vidra boy, vidra1, Volkhov-M, Walter Kurtz, Wepp, Zrcalo