sastavio sam dva vrhunska racunara (intel i amd) koji je bolji od njih?

3

sastavio sam dva vrhunska racunara (intel i amd) koji je bolji od njih?

offline
  • Milos  Male
  • Super građanin
  • Hardware manager Etliop
  • Pridružio: 22 Jun 2008
  • Poruke: 1116

@miki87
Zna se vec za sta je Ati/Amd oduvek bio najbolji a za sta Nvidia.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Dragan Nikolic
  • Frizer
  • Pridružio: 28 Jan 2012
  • Poruke: 328
  • Gde živiš: Sirig

kolko sam upoznat sa grafickama i gamingy po meni su nvidia geforce bolje od ati a sad zasta je ati dobar to nzm bas..



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 10861 korisnika na forumu :: 79 registrovanih, 10 sakrivenih i 10772 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Alen-Delon-u-boji, Asteker, BB, Belac91, Bo96, bojcistv, boracbl1389, brandža84, brufen, Ca6otep, Chainsaw, Cirkon, crazydkure, CrveniSolaris, darionis, debeli, Dimitrise93, Dioniss, djuradj, dolinalima, Fructo, Georgius, goxin, Grebostrek, Hans Gajger, Istman, Jelly4183, Jeremiah, jodzula, JohnDoe, Kalem, Kotarle, Krin, krkalon, laurusri, LostInSpaceandTime, Lošmi, Lucije Kvint, Magistar78, Marko Marković, marko79, Milan A. Nikolic, milanpb, milanpetkovicv, Milometer, milutin134, Mirage 2000N, mirkoro, MiroslavD, Mis uz pusku, nekdo, nenad81, Nomica, Oscar, ozzy, PlayerOne, Pururin, Radoslava, RD84, S.Palestinac, Semberija, Sevatar, Sirius, skok, Srki98, StalniPromatrač, stegonosa, suton, tomigun, Topaz9, Tribal, uruk, Velizar Laro, Vlada78, W123, Weah88, Zmaj Tolak, Zoca, ZZZ