|
Pomalo citajuci ovuda primjetih 1-ljudi se zale na skupe terapije posebno za cp-vjerovatno je tako i za druge bolesti stanjA ili kako god-isto s...drugo pakovanje..Sta mislite da pokrenemo simboličnu članarinu od o,5 e recimo i to dajemo mjesecno onima kome treba za terapiju ,i da prednost imaju-nadam se da se niko nece uvrijediti-DJECA..
Inace ovo ne pokrecem iz licne koristi mada ako neko ima zelju da sta uplati..slobodno.... ))) -salim se naravno )))
Ima li ko da se slaze s ovim???Ja licno mislim da je ideja super!!!!!
|