Znacenje nalepnica na monitoru u gornjem desnom uglu

2

Znacenje nalepnica na monitoru u gornjem desnom uglu

offline
  • Pridružio: 24 Dec 2011
  • Poruke: 1642
  • Gde živiš: Novi Banovci

Napisano: 02 Jan 2013 17:48

higuy ::Napisano: 02 Jan 2013 9:24

Moj stari CRT monitor je imao oznaku TCO 03.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dopuna: 02 Jan 2013 9:35

To su uglavnom sertifikati. Primer.

RoHS (Restriction of Hazardous Substances)

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


E jeste. Ima tco 03 i every star i ne zamara oci uopste

Dopuna: 03 Jan 2013 0:36

Brano ::djolew ::Cim budem video specifikacije tog monitora, pisem ih ovde Smile
Oci mi zamaraju losi uredjaji, ali taj monitor uopste ne. Moj monitor nema every star. Monitor na kom je every star mi ne zamara oci, ali ne znam kako, kad se to odnosi na stednju energije Smile


Procitaj ovo :

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Odlican program Smile


Odlican je program. Hvlala Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1716 korisnika na forumu :: 119 registrovanih, 6 sakrivenih i 1591 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, airsuba, Apok, Asteker, b_z_b, bbrasnjo3, bigbear, blejač, Bobrock1, Bojan85, bojank, Boris.A, BOXRR, bozomotika, branko7, burevesnik, Buzdovan, cenejac111, CHARLIE JA., cvrle312, darkojbn, debeli, dekiau, deLacy, Dimitrise93, Djokislav, Djuza, DM1994, Dorcolac, Dovla 1980, Dragon Order, dule10savic, dulleo, Dzoni2412, Džekson, g_g, Georgius, Goksi95, Goxy1, gregorxix, iceburn, IQ116, Jager715510, jalos, jarovitt, Jeremiah, Jeremija98, Joint Chief, K a s p e r, Kajzer Soze, Korle, Kriglord, Krusarac, kunktator, kybonacci, lanishtefm, liki83, LostInSpaceandTime, m94j, Macalone, Marko Marković, marko308, mauglibn, mercedesamg, Metanoja, mile.ilic75, milenko crazy north, Mićko, Moldovan, N.e.m.a.nj.a., Nepopravljivi, Nikola9223, Nikoletina Bursac, nixos, nuki1234, oganj123, OgnjenMitric, Opeshek, opt1, Orc, orjen, ozzy, proka89, Pv123, Radio operater, Ray1973, Redred, Remain, repac, royst33, ruma, Rupert, s0ne, S2M, Sharpshooter, Sirius, skvara, Stevan Visoki, tanakadzo, theNedjeljko, Tribal, Tvrtko I, ulogovan, vaci, VanZan, Velizar Laro, vidra1, VJ, Vladoj, vpetrovic, vzd1389, Wehicle, XBMC, zeka013, zemljanin, Zoran1959, zrno, |_MeD_|, Žoržo