|
Sceko ::Jer ne vidim neku razliku izmedju njih osim metro i malih izmena u dizajnu prozora.
Ne vidis razlike?
Sve je na strani novog sistema pocev od brzine, preko funkcionalnosti, do sigurnosti i novih i vecih mogucnosti. Izmene (sem tog modernog izgleda) nisu skandalozno nenormalno uocljive, ali nikada nisu ni bile; ni kada se prelazilo sa Win XP na Win 7 - jednostavno sta je radjeno ispod haube golim okom obicno nije uocljivo, ali se vidi kada se sistem koristi. Izgled je po meni totalno nebitan. 'Metro' radi odlicno (sto je najbitnije) i ne vidim u cemu je problem - naviknes se ko i na svaki novi program, novu mogucnost, novu devojku, nov monitor, novi tepih, novu serpu, novi misker, novu kamericu, nov telefon, nov foto aparat, nov zvucnik, nov wc papir, nov gel za kosu, itd.
Ako stvarno ne znas razlike izmedju dva operativna sistema onda preporucujem da pogledas sledece:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|