problemi ps2

problemi ps2

offline
  • hadalj  Male
  • Novi MyCity građanin
  • Miroljub Dragic
  • Informatika
  • Pridružio: 17 Sep 2012
  • Poruke: 17
  • Gde živiš: Beograd Knez Mihajlova

Molio bih nekog ko se razume u ps2 da mi objasni kako na internetu ps2 nije cipovan niti nije instaliran nijedan program a cita usb pratio sam sve korake kako je na snimku [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] i nece mi usb dok na oba moja racunara hoce.Molim vas pomognite mi.Hvala unapred Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1766 korisnika na forumu :: 79 registrovanih, 9 sakrivenih i 1678 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: alke12, amonsrb, Asteker, Avalon015, Ba4e, Bane5, bankulen, boj.an, bokicacar, boracbl1389, Boris90, Brankojle, Car89, cebam, celt, Chainsaw, Cicumile, Civa, darcaud, Dare, dolinalima, DonRumataEstorski, duro1990duro, dusan.l, Dusko_Dugousko, famoso, feanor, Feller, Georgius, iceburn, ikan, Istman, jalos, Jaz, K2, kendzo-andzo-boni-fju, komsija1, kori, Leonov, Lep1na, lucianovercetti, Marko Marković, MarkoW, miki69, milenko crazy north, Milometer, miodrag, Mitraljeta, moldway, nelezele, ozzy, Papadubi, pfc74, pinci01, pobeda, Pv123, rakivan, raster12, redstar011, Regrut Boskica, Robin, royst33, Rupert, Sale0501, sap, saputnik plavetnila, sickmouse, Smiljkovich, Solunac na steroidima, Titan, Tvrtko I, vaci, vathra, Velizar Laro, vensla, vladom6, Walkers, Zrcalo, 79693