Ne ljuti se covjece :)

3

Ne ljuti se covjece :)

offline
  • Pridružio: 15 Feb 2006
  • Poruke: 2

gde da odem da bi igrao ne ljuti se covece preko neta?????????????



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 22 Dec 2005
  • Poruke: 160

Na [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 04 Feb 2007
  • Poruke: 1

Skorpius je upravu [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] je najbolji sajt za davno zaboravljene igrice koje se navodno igraju "dok je covek mali " Smile verujte mi igraju se i veliki hehehehehhehehe ja bila i proverila,pozdrav

offline
  • vivana 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 21 Maj 2007
  • Poruke: 1

zasto ali zasto mi ne da da pristupim sajtu za ne ljuti se covece!
Pise kao "Not ready yet,be patient"

offline
  • Pridružio: 05 Jun 2007
  • Poruke: 2

Ja volim da odigram koju partiju u slobodno vrijeme.

offline
  • Pridružio: 22 Jun 2007
  • Poruke: 2

Na kojoj adresi mogu da igram covece...

Dopuna: 22 Jun 2007 23:36

Ja vam prepurucujem na ovoj [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Dsa 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 24 Dec 2007
  • Poruke: 2

Zao mi je sto ovo radim ali moram da vas pitam da li vama hoce da s registruje meni nece trazi mi onaj kod da upisem ja ga upisam a ono kaze da je neispravan!!

molim vas pomozite

offline
  • Pridružio: 13 Jan 2008
  • Poruke: 16
  • Gde živiš: u Beogradu

Jeb's moderne igrice,'Ne ljuti se covece' je zakon...za bake i deke Wink ! Salim se naravno,i ja sam se nekada otkidao od toga,a to je bilo dok nisam razmisljao o tome: "Koju novu graficku da kupim..."?

offline
  • Pridružio: 19 Jan 2013
  • Poruke: 1

Napisano: 19 Jan 2013 1:20

da li se sme preskakati svoja figurica wan kucice?

Dopuna: 19 Jan 2013 1:22

Da li smem ako nekog jurim da obidjem swoju kucicu

offline
  • Ričard  Male
  • Lavlje srce
  • Supermoderator
  • Zver!
  • Electro maintenance engineer
  • Pridružio: 28 Nov 2006
  • Poruke: 13745
  • Gde živiš: Vršac

Pozdrav. Smile

Nikola Radanovic ::da li se sme preskakati svoja figurica wan kucice?


Mi smo igrali tako da se na polju može preskakati, a u kućici nema preskakanja.

Nikola Radanovic ::Da li smem ako nekog jurim da obidjem swoju kucicu

Na polju je dozvoljeno obilaženje/preskakanje.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1285 korisnika na forumu :: 77 registrovanih, 5 sakrivenih i 1203 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 037, 4. Ozrenska, b_z_b, Ben Roj, benne, bigvlada, bobor, bojcistv, Borkanović, BrusLi, C-Gun, cakija, crazydkure, cuvarkuca, deLacy, Denaya, desmeki, dolinalima, Duh sa sekirom, dulleo, DuškoMraz, ElGenius, esko_hz, g_g, goran.vvv, Hans Gajger, ILGromovnik, ivan1973, jodzula, JOntra, karevski, Kenanjoz, kolle.the.kid, kripo, Lance Guest, leopard83, lord sir giga, luka35, m94j, Manjane, mat, Metanoja, milenko crazy north, milutin134, mitja2512, Mićko, mm1811, monomah, Ns1975, ObelixSRB, Oklopnjak, Otto Grunf, pacika, Paklenica, Panter, Parker, pein, picknick, Pilipenda, pisac12, Pururin, sasakrajina, sistem22, sova72, stegonosa, stokssone, tubular, ulogovan, vathra, vlad4, Vlada78, vrgudinac, x011, x9, zemljanin, zixo, Zoran1959